Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Caravan Show Bratislava 2018: Veletržní turné PROCAMPING.cz pokračuje

FOR CARAVAN patří mezi již tradiční akce, které dávají nahlédnout pod pokličku obytným vozům a karavanům. Tisíce návštěvníků, kteří na PVA Expo Praha zavítali mezi 9. a 13. březnem 2018, pak měli u našeho stánku příležitost seznámit se i s celou řadou dalších produktů, které při karavaningu přijdou vhod – s grily, nosiči kol, outdoorovým vybavením apod. Pokud jste nás v Praze chtěli navštívit, ale z nějakého důvodu jste neměli možnost, máme dobrou zprávu. Nejaktuálnější karavaningové trendy představíme 24.-29.4.2018 také v Bratislavě. Potkat se můžeme v areálu Incheba Expohale D2, plocha č. 14.

Prahu jsme si nesmírně užili

Během naší prezentace v rámci FOR CARAVAN jsme tisícům návštěvníků ukázali, jak vzrušující svět karavanů a obytných vozů dokáže být. Kromě samotné prezentace automobilů jsme si pro vás připravili také ukázku několika praktických produktů z našeho e-shopu. Řada z vás využila možnost si vybrané produkty s veletržní slevou zakoupit. Soutěživí návštěvníci pak měli příležitost hrát o zapůjčení minibusu a obytného vozu. Ve snaze přiblížit krásy nezávislého cestování co nejširšímu okruhu návštěvníků, jsme si po organizační stránce sáhli na dno. Za vaši nadšenou zpětnou vazbu to ale rozhodně stálo.

To nej ze světa karavanů a obytných aut přivezeme už zanedlouho také do Bratislavy

Neměli jste zatím možnost za námi přijít? Nevadí. V současnosti se plně věnujeme přípravě naší prezentace v rámci bratislavské Caravan Show. Ta proběhne 24.-29. dubna v areálu Incheba Expo, hala D2, plocha č. 14. Do GPS zadávejte adresu Viedenská cesta 3 – 7, 851 01, Bratislava – Petržalka. Potkáme se na výstavní ploše o velikosti 250 m2. Těšit se můžete na 4 obytné vozy Challenger a 4 karavany Sterckeman.

Netušená porce pohodlí v obytných vozech Challenger a karavanech Sterckeman

Navštivte náš stánek a nahlédněte pod pokličku nejnovějším modelům renomovaného francouzského výrobce Challenger. Neuvěříte, kolik praktických řešení dokázali inženýři Challengeru vměstnat do obytných aut, k jejichž řízení vám postačí řidičský průkaz skupiny B. Do Bratislavy přivezeme také bohatě vybavené, pohodlné a robustní karavany Sterckeman, které se i dnes vyrábí výhradně ve Francii.

Domluvte si prohlídku našich obytných aut, karavanů a minibusů

Zveme Vás na příjemné posezení u kávy v našem stánku PROCAMPING.cz. Přijďte se za námi podívat, rádi vám řekneme více o obytných vozech Challenger, karavanech Sterckeman a minibusech Ford Tourneo Custom, které si u nás můžete také zapůjčit. Vyslechneme Vaše dovolenkové plány a pokusíme se Vám poradit. Kontaktujte nás ještě dnes pro získání vstupu zdarma.

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Karavany a dálniční známky

Tedy ne, že by se obytným autem či karavanem nedalo vyrazit i v zimě na lyže. I tak ale platí, že hlavní sezona nezávislého cestování začíná právě nyní. Zatímco pro majitele obytných vozů zpravidla platí, že za dálnice platí jako majitelé osobních vozů, u karavanů se situace země od země různí. V Česku jen na…

Celý článek

S LotusGrill je grilovací sezóna neustále v plném proudu

Pokud jste nadšenci do grilování a už se nemůžete dočkat, až se za teplého letního večera posadíte na zahradě s přáteli ke kusu pěkně masitého grilovaného žvance, máme tu něco pro vás. S přenosným bezkouřovým grilem LotusGrill si můžete užívat chuť grilovaného jídla kdykoliv a kdekoliv. Jeho hlavními devizami jsou především snadná ovladatelnost a nízká…

Celý článek

Koupelnu v obytňácích Challenger si užije celá rodina

V koupelně Challengeru na vás čeká řada praktických, technických a designových vymožeností. Soukromí dodá oddělená koupelna a pevné sprchové příčky. K čistotě a trvanlivosti pak přispějí třeba dvě zátky ve sprchovém koutě pro rychlejší odtok. Spoustě nepříjemností pak předejdou také praktické držáky a madla. Soukromí bez kompromisů Jeden slavný americký bavič kdysi řekl, že se…

Celý článek