Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Cestujte svobodně s LPG lahvemi Safefill

Jestliže vás taky nebaví tahat staré, těžké a velmi nepraktické plynové bomby, není nic lepšího, než je nechat doma a nahradit je novými, kompozitními plynovými bombami Safefill z polyetylenové konstrukce. Jsou o dost lehčí, splňují ty nejpřísnější bezpečnostní standardy a sami si je můžete jednoduše doplnit. Nemusíte tak s sebou vozit zbytečná kila navíc. Navíc nevyžadují žádnou údržbu a průhledná konstrukce umožňuje snadno kontrolu množství plynu uvnitř láhve.

Naplnit bombu zvládne opravdu každý

Naplnění láhve je opravdu jednoduché, stačí vám k tomu pouze 5 jednoduchých kroků. Navíc si můžete bombu kdykoliv sami naplnit na vámi zvolené LPG stanici. Postup je opravdu jednoduchý:

  1. Nasadíte plnicí hubici
  2. Otevřete manuální LPG ventil
  3. Začněte plnit bombu
  4. Uzavřete manuální LPG ventil
  5. Uvolníte plnicí pistoli

Prohlédněte si krátké instruktážní video, kde zjistíte, že snadněji to snad už ani nejde.

Vše splňuje ty nejpřísnější bezpečnostní standardy

Velkou, střední nebo malou. Záleží jen na vás, jakou si vyberete. Plynové bomby Safefill se dodávají ve třech velikostech: 5 kg, 7,5 kg a 10 kg. Jsou chráněny třemi bezpečnostními způsoby. OPD, neboli Ochrana proti přeplnění zajišťuje, že je v kompozitní láhvi dostatek volného prostoru pro expanzi plynu, Přetlakový ventil PRV uvolňuje plyn do ovzduší v situaci, kdy působením vnějších vlivů dochází k natlakování láhve a nakonec Zpětný kontrolní ventil BCV, který zabraňuje náhodnému úniku plynu.

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Alkovny, polointegrované, integrované, vany aneb jak rozumět dělení obytných vozů

Pro nezávislým cestováním nepolíbené mohou všechny obytné vozy vypadat na výsost stejně. Ve skutečnosti jich ale existuje několik tipů. Každá skupina má své přednosti, ale také nevýhody. Alkovna neboli výklenek Před časem k nám přišel mladý muž s požadavkem, že by si rád na dovolenou vypůjčil obytný vůz. Při výběru vhodného typu přišla řeč na…

Celý článek

Listí sice padá. Karavan ale na odstavné parkoviště nepatří

Hlavní sezónou je mezi karavanisty léto. Na tom jen těžko někdo něco změní. Rozhodně ale neplatí, že bychom své obytné miláčky měli úderem prvních přízemních mrazíků odstavit. Mají nám totiž co nabídnout celoročně. Některé kempy jsou v provozu celoročně V České republice i v zahraničí je řada kempů, které jsou otevřené celoročně. Pokud vás tedy…

Celý článek