Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Cestujte svobodně s LPG lahvemi Safefill

Jestliže vás taky nebaví tahat staré, těžké a velmi nepraktické plynové bomby, není nic lepšího, než je nechat doma a nahradit je novými, kompozitními plynovými bombami Safefill z polyetylenové konstrukce. Jsou o dost lehčí, splňují ty nejpřísnější bezpečnostní standardy a sami si je můžete jednoduše doplnit. Nemusíte tak s sebou vozit zbytečná kila navíc. Navíc nevyžadují žádnou údržbu a průhledná konstrukce umožňuje snadno kontrolu množství plynu uvnitř láhve.

Naplnit bombu zvládne opravdu každý

Naplnění láhve je opravdu jednoduché, stačí vám k tomu pouze 5 jednoduchých kroků. Navíc si můžete bombu kdykoliv sami naplnit na vámi zvolené LPG stanici. Postup je opravdu jednoduchý:

  1. Nasadíte plnicí hubici
  2. Otevřete manuální LPG ventil
  3. Začněte plnit bombu
  4. Uzavřete manuální LPG ventil
  5. Uvolníte plnicí pistoli

Prohlédněte si krátké instruktážní video, kde zjistíte, že snadněji to snad už ani nejde.

Vše splňuje ty nejpřísnější bezpečnostní standardy

Velkou, střední nebo malou. Záleží jen na vás, jakou si vyberete. Plynové bomby Safefill se dodávají ve třech velikostech: 5 kg, 7,5 kg a 10 kg. Jsou chráněny třemi bezpečnostními způsoby. OPD, neboli Ochrana proti přeplnění zajišťuje, že je v kompozitní láhvi dostatek volného prostoru pro expanzi plynu, Přetlakový ventil PRV uvolňuje plyn do ovzduší v situaci, kdy působením vnějších vlivů dochází k natlakování láhve a nakonec Zpětný kontrolní ventil BCV, který zabraňuje náhodnému úniku plynu.

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Evropa a jejích několik „nej“ poslouží jako bezva tipy na dovolenou – část 2

Pokud právě plánujete dovolenou, můžete vsadit buď na osvědčené (ale zároveň trochu vyšlapané) klasiky jako Chorvatsko či Itálie. Anebo se třeba nechat inspirovat tipy, které pro vás máme v následujícím článku. Po nejvyšší hoře a nejvyšší aktivní sopce, které jsem již navštívili, se dnes vypravíme k nejhlubšímu jezeru Evropy a také v největšímu alpskému ledovci….

Celý článek

Viděli jsme se na veletrhu Caravaning Brno 2017

„Nejlepší je, že se se svými zákazníky můžeme potkat osobně a nekomunikujeme už jen virtuálně.“ Tato slova zazněla mezi členy týmu PROCAMPING.cz, kteří se na veletrh velmi těšili. Celý náš tým PROCAMPING.cz je nadšený, že se mohl setkat se svými zákazníky tváří v tvář na veletrhu. Představili jsme Vám nejen naše produkty, ale dozvěděli jste…

Celý článek

Známe vítěze soutěže Procamping: Vyhraj obytňák

Na veletrhu FOR CARAVAN 2017 v Praze jste si v naší soutěži tipovali, který stát je kolébkou značky Challenger. Správnou odpovědí byla Francie, kde se značka Challenger zrodila přímo v srdci francouzských vinic v údolí řeky Rhony. Soutěžit o víkend s naším obytňákem jste mohli v prostorách veletrhu u našeho stánku Procamping a v průběhu…

Celý článek