Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Cestujte svobodně s LPG lahvemi Safefill

Jestliže vás taky nebaví tahat staré, těžké a velmi nepraktické plynové bomby, není nic lepšího, než je nechat doma a nahradit je novými, kompozitními plynovými bombami Safefill z polyetylenové konstrukce. Jsou o dost lehčí, splňují ty nejpřísnější bezpečnostní standardy a sami si je můžete jednoduše doplnit. Nemusíte tak s sebou vozit zbytečná kila navíc. Navíc nevyžadují žádnou údržbu a průhledná konstrukce umožňuje snadno kontrolu množství plynu uvnitř láhve.

Naplnit bombu zvládne opravdu každý

Naplnění láhve je opravdu jednoduché, stačí vám k tomu pouze 5 jednoduchých kroků. Navíc si můžete bombu kdykoliv sami naplnit na vámi zvolené LPG stanici. Postup je opravdu jednoduchý:

  1. Nasadíte plnicí hubici
  2. Otevřete manuální LPG ventil
  3. Začněte plnit bombu
  4. Uzavřete manuální LPG ventil
  5. Uvolníte plnicí pistoli

Prohlédněte si krátké instruktážní video, kde zjistíte, že snadněji to snad už ani nejde.

Vše splňuje ty nejpřísnější bezpečnostní standardy

Velkou, střední nebo malou. Záleží jen na vás, jakou si vyberete. Plynové bomby Safefill se dodávají ve třech velikostech: 5 kg, 7,5 kg a 10 kg. Jsou chráněny třemi bezpečnostními způsoby. OPD, neboli Ochrana proti přeplnění zajišťuje, že je v kompozitní láhvi dostatek volného prostoru pro expanzi plynu, Přetlakový ventil PRV uvolňuje plyn do ovzduší v situaci, kdy působením vnějších vlivů dochází k natlakování láhve a nakonec Zpětný kontrolní ventil BCV, který zabraňuje náhodnému úniku plynu.

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

FOR CARAVAN 2017 v Praze: Připravte se na dovolenou s Procamping.cz

Procamping na veletrhu FOR CARAVAN

Už se těšíte na dovolenou? Plánujete kam, jak, kdy a čím? Nechte se inspirovat na již tradiční výstavě obytných vozů a karavanů v Praze. Na letošním ročníku veletrhu FOR CARAVAN 2017 představí divize PROCAMPING.CZ společnosti Auto Kora top příznivcům karavaningu vedle již prodávaných typů obytných vozů Challenger a karavanů Sterckeman také jedinečnou novinku. V České republice…

Celý článek

Jak na vaření a stolování v přírodě?

Jsou nádherné představy toho, jak se po vlastní ose touláte Evropou, navštěvujete místa, která možná nikdo z vašich přátel neviděl, a užíváte si parádních letních večerů někde uprostřed divočiny. Určitě ale nezapomínejte na jednu podstatnou věc – jídlo a to, co s ním souvisí. Vybíráme vhodné nádobí Určitě není dobrý nápad si na dovolenou „vypůjčit“…

Celý článek