Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

FOR CARAVAN Praha 2018: Novinky ze světa karavanů a obytných automobilů

Paní zima se sice nevzdává. Prodlužující se dny a přibývající sluneční svit nám ale dávají jasně najevo, že je jaro za dveřmi. Pomoci mu můžete třeba tak, že se s rodinou či kamarády vydáte na pár dní na jih. A my vám ukážeme, jak jednoduché je z takové dovolené udělat nezapomenutelný zážitek.

Potkejme se 9.-11. března 2018 na výstavě FOR CARAVAN v PVA Expo Praha. Najdete nás v hale 5 u stánku 5C01, kde pro vás budeme mít připravené francouzské obytné vozy Challenger a karavany Sterckeman a také nejoblíbenější produkty z našeho e-shopu. Představíme také projekt DOVOLENASFORDEM.cz, prostřednictvím něhož nabízíme k zapůjčení obytné vozy, karavany, minibusy a nově také osobní auta a pick-upy.

Netušená porce pohodlí v Challengeru Mageo 391 Cruise Edition

Navštivte náš stánek a nahlédněte pod pokličku nejnovějším modelům renomovaného francouzského výrobce Challenger. Neuvěříte, kolik praktických řešení dokázali inženýři Challengeru vměstnat např. do populárního modelu Mageo 391 Cruise Edition. 7,46 metrů dlouhý francouzský elegán nabízí dvojici stropních postelí či okna Seitz. Cyklisté pak ocení štědře dimenzovanou garáž na kolo, do které se vejde i skútr. A pokud budete mít zájem si vše sami vyzkoušet, rádi vám obytné auto půjčíme třeba na víkend.

Elegantní karavany Sterckeman se stále vyrábějí výhradně ve Francii

Na výstavní ploše čítající 475 m2 na vás čekají také bohatě vybavené, pohodlné a robustní karavany Sterckeman, které se i dnes vyrábí výhradně ve Francii. Zblízka poznáte např. Alize Evasion 550CP, luxusní model pro čtyři osoby lákající na komfortní ostrůvkovou postel s rozměry 150×200 cm.

E-shop PROCAMPING.cz: vše pro vaši dovolenou, na jednom místě

Naším cílem je udělat z vaší dovolené nezapomenutelný zážitek. Navštivte náš e-shop, kde na jednom místě najdete celou řadu praktických doplňků, které při caravaningu a kempování přijdou vhod. Pokud si zboží chcete předem vyzkoušet, přijďte k našemu prodejnímu stánku. Grily, nádobí, elektronika, nosiče kol, outdoorové vybavení, na to vše pro Vás máme přichystanou veletržní slevu.

Domluvte si prohlídku našich obytných aut, karavanů a minibusů

Zveme Vás na příjemné posezení u kávy v našem stánku PROCAMPING.cz č. 5C01 v hale 5 na PVA Expo Praha. Přijďte se za námi podívat, rádi vám řekneme více o obytných vozech Challenger, karavanech Sterckeman a minibusech Ford Tourneo Custom, které si u nás můžete zapůjčit. Vyslechneme Vaše dovolenkové plány a pokusíme se Vám poradit. Kontaktujte nás ještě dnes pro získání vstupu zdarma.

Omlouváme se, ale kontaktní formulář již není k dispozici.

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

FOR CARAVAN Praha 2019 je opět tady

FOR CARAVAN Praha 2019 je opět tady a my pro vás opět chystáme výběr toho nejlepšího z našeho e-shopu. Přijďte se na nás podívat 8.-10.3 2019 na již 10. výstavu obytných automobilů a karavanů v PVA EXPO PRAHA Letňany. Návštěvníkům kromě ochutnávky toho, jak funguje život na čtyřech kolech, ukážeme také nejoblíbenější produkty z našeho e-shopu,…

Celý článek

Stánek PROCAMPING.cz během veletrhu Caravaning Brno navštíví známý televizní moderátor František Fiala. Řeč bude nejen o obytných vozech

Už jen týden zbývá do 3. listopadu, kdy se na čtyři dny změní brněnské výstaviště na výkladní skříň toho nejlepšího z oblasti karavanů, obytných vozů – a vlastně všeho pro život na cestách. Bude tu totiž probíhat veletrh Caravaning Brno. A stejně jako loni využije i letos tuto skvělou příležitost společnost Auto Kora top s.r.o., která…

Celý článek

Vhodný bezpečnostní detektor vás ochrání před požárem i otravou zplodinami

Neposkvrněná příroda, čistý vzduch, tyrkysové moře, ledovci pokrytí alpští velikáni…Všichni si ideální dovolenou představujeme jinak. Pro každého z nás nicméně jde o krátké a zasloužené období, kdy můžeme vypnout a soustředit se jen sami na sebe. Bohužel však platí, že strýček příhoda nikdy nelení a že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Proto je…

Celý článek