Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

FOR CARAVAN Praha 2019 je opět tady

FOR CARAVAN Praha 2019 je opět tady a my pro vás opět chystáme výběr toho nejlepšího z našeho e-shopu. Přijďte se na nás podívat 8.-10.3 2019 na již 10. výstavu obytných automobilů a karavanů v PVA EXPO PRAHA LetňanyNávštěvníkům kromě ochutnávky toho, jak funguje život na čtyřech kolech, ukážeme také nejoblíbenější produkty z našeho e-shopu, ugrilujeme si něco k snědku a aby toho nebylo málo, veškerý sortiment zlevníme o 20% nejen na našem veletržnímu stánku, ale také v našem e-shopu po dobu konání veletrhu.

A co jsme pro vás letos vybrali?

 

Značka Outwell je distribuována do více než 40 zemí na celém světě a není divu. Vysoká úroveň kvality uspokojí i ty nejnáročnější cestovatele, a proto ani u nás nesměla chybět. Vytipovali jsme pro vás celou řadou praktických a bytelných doplňků pro kempingovou dovolenou. Koupit si můžete skládací nádobí (hrnky, pánve, konvice, koše), termosky, přepravky a mnoho dalšího.

 

Kempingové nádobí německé značky Gimex oceníte především pro jeho odolnost, je totiž vyrobeno z vysoce kvalitního plastu a vyniká nerozbitností. Na veletrhu vám nabídneme praktické džbány, sklenice, příbory, hrníčky. Nezapomněli jsme ani na vaše ratolesti, kterým se budou líbit sady s dětskými motivy.

 

Batohy, přístřešky, stany, zahradní altány, spacáky, to jsou produkty značky Easy Camp. Tato dánská firma osloví především mladé rodiny. Pokud hledáte příznivý poměr ceny a kvality, Easy Camp bude to pravé.

 

Přímo na stánku si budete moci vyzkoušet, jak chutnají dobroty z kvalitního německého Lotus Grillu. A ano, budeme grilovat v interiéru, protože tento vychytaný zázrak je bezkouřový a bez zápachu, snadno jej rozložíte na jednotlivé díly, což ocení každý outdoorový šéfkuchař jak při čištění, tak údržbě. Pokud vaše chuťové buňky a praktický duch řeknou ano, můžete si jej tentýž den odnést domů. Nabídneme vám různé velikosti a barevná provedení.

 

Při cestování oceníte britské kompozitní LPG lahve Safefill, které můžete plnit na libovolné LPG stanici. Jsou lehoučké díky polyetylénové konstrukci, takže se nemusíte bát, že byste je neunesli. Naše společnost je výhradním dovozcem do ČR a jelikož se pod tyto produkty opravdu můžeme podepsat, garantujeme vám záruku 10 let.

 

O to, abyste v pořádku dorazili k moři, na hory či kamkoliv jinam, se postará špičkový rozšířený navigační systém ZENEC vyvinutý speciálně pro obytné vozy. Navigace dokonale splyne s originálním vzhledem vozu a lze jej pohodlně ovládat prostřednictvím dotykového displeje.

Přijďte se za námi podívat, rádi vám řekneme více o nabízených produktech, vyslechneme vaše dovolenkové plány a pokusíme se vám poradit.

 

 

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Kuřecí špízy v marinádě s ananasem a cuketou

Kombinovat ovoce v slaných jídlech mě baví hodně, ananas je takový evergreen, který je skvělý hlavně k bílému masu, navíc na gril se ananas velmi hodí. Kdo má rád sladko-pikantní chutě, věřím, že mu tento recept zachutná.  Při grilování na Lotus grilu bude ideální grilovat na kameni (mám tento z Procamping), by vám marináda nestékala…

Celý článek

Procamping: hlavní partner Olgy Roučkové – závodnice na čtyřkolách

S hrdostí vám oznamujeme, že se PROCAMPING stal hlavním partnerem jedné z nejlepších čtyřkolkových závodnic Olgy Roučkové. Jako velcí fanoušci života na čtyřech kolech je nám velkou ctí, že může PROCAMPING podporovat úspěšnou závodnici na čtyřkolce. Několikanásobná mistryně republiky v Cross Country vyhrála v loňském roce také Mistrovství Evropy v Maďarsku a Intercontinental Rally Afrika….

Celý článek

V Africe na Merzouga Rally zažila Ollie peklo na zemi

Ollie má za sebou další těžkou zkušenost. Merzouga Rally je jednou z afrických a jihoamerických dálkových soutěží. Ollie startovala v kategrii QUAD v celé hystorii jako první závodnice z České republiky a Procamping jí držel na této rally palce. „Ověřila jsem si, kde se nacházejí mé hranice“, vyjádřila se Ollie po úspěšném projetí cílovou páskou….

Celý článek