Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

FOR CARAVAN Praha 2019 je opět tady

FOR CARAVAN Praha 2019 je opět tady a my pro vás opět chystáme výběr toho nejlepšího z našeho e-shopu. Přijďte se na nás podívat 8.-10.3 2019 na již 10. výstavu obytných automobilů a karavanů v PVA EXPO PRAHA LetňanyNávštěvníkům kromě ochutnávky toho, jak funguje život na čtyřech kolech, ukážeme také nejoblíbenější produkty z našeho e-shopu, ugrilujeme si něco k snědku a aby toho nebylo málo, veškerý sortiment zlevníme o 20% nejen na našem veletržnímu stánku, ale také v našem e-shopu po dobu konání veletrhu.

A co jsme pro vás letos vybrali?

 

Značka Outwell je distribuována do více než 40 zemí na celém světě a není divu. Vysoká úroveň kvality uspokojí i ty nejnáročnější cestovatele, a proto ani u nás nesměla chybět. Vytipovali jsme pro vás celou řadou praktických a bytelných doplňků pro kempingovou dovolenou. Koupit si můžete skládací nádobí (hrnky, pánve, konvice, koše), termosky, přepravky a mnoho dalšího.

 

Kempingové nádobí německé značky Gimex oceníte především pro jeho odolnost, je totiž vyrobeno z vysoce kvalitního plastu a vyniká nerozbitností. Na veletrhu vám nabídneme praktické džbány, sklenice, příbory, hrníčky. Nezapomněli jsme ani na vaše ratolesti, kterým se budou líbit sady s dětskými motivy.

 

Batohy, přístřešky, stany, zahradní altány, spacáky, to jsou produkty značky Easy Camp. Tato dánská firma osloví především mladé rodiny. Pokud hledáte příznivý poměr ceny a kvality, Easy Camp bude to pravé.

 

Přímo na stánku si budete moci vyzkoušet, jak chutnají dobroty z kvalitního německého Lotus Grillu. A ano, budeme grilovat v interiéru, protože tento vychytaný zázrak je bezkouřový a bez zápachu, snadno jej rozložíte na jednotlivé díly, což ocení každý outdoorový šéfkuchař jak při čištění, tak údržbě. Pokud vaše chuťové buňky a praktický duch řeknou ano, můžete si jej tentýž den odnést domů. Nabídneme vám různé velikosti a barevná provedení.

 

Při cestování oceníte britské kompozitní LPG lahve Safefill, které můžete plnit na libovolné LPG stanici. Jsou lehoučké díky polyetylénové konstrukci, takže se nemusíte bát, že byste je neunesli. Naše společnost je výhradním dovozcem do ČR a jelikož se pod tyto produkty opravdu můžeme podepsat, garantujeme vám záruku 10 let.

 

O to, abyste v pořádku dorazili k moři, na hory či kamkoliv jinam, se postará špičkový rozšířený navigační systém ZENEC vyvinutý speciálně pro obytné vozy. Navigace dokonale splyne s originálním vzhledem vozu a lze jej pohodlně ovládat prostřednictvím dotykového displeje.

Přijďte se za námi podívat, rádi vám řekneme více o nabízených produktech, vyslechneme vaše dovolenkové plány a pokusíme se vám poradit.

 

 

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Karavany SUBLIM poprvé v prodeji mimo Francii. Přijďte si SUBLIM prohlédnout na veletrh Caravaning Brno

Vůbec poprvé se mimo francouzský trh představí jedinečné karavany francouzské značky SUBLIM. Čeští fanoušci karavaningu tak budou mít možnost – jako první po svých francouzských kolezích – pyšnit se na cestách karavanem této francouzské značky pro náročné. V rámci své divize PROCAMPING představí v Česku karavany Sublim, stejně jako karavany Sterckeman a obytné vozy Challenger…

Celý článek

Grilovaný ananas

S nadcházejícím chladnem a ubývajícím domácím ovocem vždycky dostávám chuť na ovoce exotické, a tak nastal čas i na ananas, který si báječně rozumí s grilem. A těch variací, jak jej připravit je mnoho! Tentokrát jsem tedy ve spolupráci s obchodem Procamping dala na gril právě ananas. S Lotus grilem si (nejen) ananas můžete ogrilovat…

Celý článek

Evropa a jejích několik „nej“ poslouží jako bezva tipy na dovolenou – část 1

Vysvědčení jsou doma. Prázdniny začaly a s nimi čas letního cestování. A třebaže poslední dobou hodně frčí exotika, nezapomínejme na Evropu. Krásný kontinent, na kterém je vždy co prozkoumávat. Nejvyšší hora – Mt. Blanc Pokud bychom se vás v pořadu Chcete být milionářem? zeptali, jaká je nejvyšší hora Evropy, asi byste nechybovali. Je jí samozřejmě…

Celý článek