Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Kopřivnické dny techniky: Pro rodiče dovolenou s Procamping.cz, pro děti zábavné kreslení

Prožijte slunečné víkendové dny v Kopřivnici na Polygonu. Připraven je pro vás bohatý program. Procamping.cz vám i letos připravil na Kopřivnických dnech techniky ve dnech 3. – 4.6. přehlídku nových vozů Ford a obytňáků. Na své si přijdou nejen dospělí. Kreativně zabavíme i ty nejmenší návštěvníky.

Dovolená s Fordem

Ještě váháte, kam a jak na dovolenou? Nechte se u nás inspirovat. Dovolená s Fordem vám nabídne prožití prázdninových dnů na čtyřech kolech. Na Kopřivnické dny techniky přivezeme obytné vozy. Prohlédněte si je a přesvědčte se, jaký komfort na cestách za dobrodružstvím vám obytňáky nabízejí. Přijďte si objednat vaši dovolenou snů k našemu stánku.

Sportovní vozy Ford

Pro příznivce spolehlivých vozů Ford přiveze Auto Kora top s.r.o., autorizovaný prodejce osobních a užitkových vozů Ford ve Valašském Meziřičí na ukázku sportovní kousky jako jsou Ford MustangFord Edge, robustní čtyřkolku Ranger nebo dynamický Ford RS.

Dopřejeme vám prostor k obdivování a zkoumání našich vozů. Zabavíme vaše děti. Například se mohou kreativně vyjádřit při kreslení a malování našeho vystaveného Ford Custom. Tento minibus vás mimochodem rovněž spolehlivě i se svou početnou rodinou nebo přáteli doprovodí na dovolenou.

Nestihnete se s námi potkat na Dnech techniky v Kopřivnici? Napište nám na info@procamping.cz nebo zavolejte na +420 778 765 959 a domluvte si s námi schůzku při jiné příležitosti nebo v našem showroomu ve Valašském Meziříčí.

Nechte se inspirovat k báječné dovolené na čtyřech kolech. Přejeme šťastnou cestu.

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Děkujeme všem návštěvníkům stánku Procamping na veletrhu Caravaning v Brně

Vlastně těch pár dní 3.-6. listopadu 2016, kdy probíhal veletrh CARAVANING Brno 2016, uteklo velmi rychle. A díky vám všem fanouškům karavaningu jsme si čas s vámi velmi užili. Stánek Procamping.cz navštívilo v Brně několik stovek fandů kempování a pohodového života na čtyřech kolech. U našich obytných vozů Challenger i Sterckeman jsme se na veletrhu potkávali s…

Celý článek

I letošní veletrh vám zpříjemníme soutěží

V době konaní veletrhu FOR CARAVAN Praha 2019 jsme si pro Vás připravili soutěž, která bude probíhat na našem Facebooku a Instagramu 8.-10.3 2019. Budeme hrát o ceny v celkové hodnotě 82 000 Kč.     Pravidla soutěže Chtěli bychom vědět, jak dobře znáte produkty z našeho e-shopu. V průběhu veletrhu budeme postupně zveřejňovat fotografie produktů v příspěvcích…

Celý článek

Jak na vaření a stolování v přírodě?

Jsou nádherné představy toho, jak se po vlastní ose touláte Evropou, navštěvujete místa, která možná nikdo z vašich přátel neviděl, a užíváte si parádních letních večerů někde uprostřed divočiny. Určitě ale nezapomínejte na jednu podstatnou věc – jídlo a to, co s ním souvisí. Vybíráme vhodné nádobí Určitě není dobrý nápad si na dovolenou „vypůjčit“…

Celý článek