Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Kopřivnické dny techniky: Pro rodiče dovolenou s Procamping.cz, pro děti zábavné kreslení

Prožijte slunečné víkendové dny v Kopřivnici na Polygonu. Připraven je pro vás bohatý program. Procamping.cz vám i letos připravil na Kopřivnických dnech techniky ve dnech 3. – 4.6. přehlídku nových vozů Ford a obytňáků. Na své si přijdou nejen dospělí. Kreativně zabavíme i ty nejmenší návštěvníky.

Dovolená s Fordem

Ještě váháte, kam a jak na dovolenou? Nechte se u nás inspirovat. Dovolená s Fordem vám nabídne prožití prázdninových dnů na čtyřech kolech. Na Kopřivnické dny techniky přivezeme obytné vozy. Prohlédněte si je a přesvědčte se, jaký komfort na cestách za dobrodružstvím vám obytňáky nabízejí. Přijďte si objednat vaši dovolenou snů k našemu stánku.

Sportovní vozy Ford

Pro příznivce spolehlivých vozů Ford přiveze Auto Kora top s.r.o., autorizovaný prodejce osobních a užitkových vozů Ford ve Valašském Meziřičí na ukázku sportovní kousky jako jsou Ford MustangFord Edge, robustní čtyřkolku Ranger nebo dynamický Ford RS.

Dopřejeme vám prostor k obdivování a zkoumání našich vozů. Zabavíme vaše děti. Například se mohou kreativně vyjádřit při kreslení a malování našeho vystaveného Ford Custom. Tento minibus vás mimochodem rovněž spolehlivě i se svou početnou rodinou nebo přáteli doprovodí na dovolenou.

Nestihnete se s námi potkat na Dnech techniky v Kopřivnici? Napište nám na info@procamping.cz nebo zavolejte na +420 778 765 959 a domluvte si s námi schůzku při jiné příležitosti nebo v našem showroomu ve Valašském Meziříčí.

Nechte se inspirovat k báječné dovolené na čtyřech kolech. Přejeme šťastnou cestu.

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Tipy na dárky

Čas vánoční se kvapem blíží a každý už opravdu začíná přemýšlet, co pořídit své rodině a přátelům na Vánoce. Pro ty, kteří si připadají bezradní, jsme připravili těchto pár tipů, které Vás mohou inspirovat.   Bambusové nádobí Bambusové nádobí je šetrné k přírodě a jeho výroba je ekologická. Báječně se hodí na kempování i na pikniky,…

Celý článek

Parádní zimní wellness dovolená v Rakousku

Pokud ve vás buší srdce nezávislého cestovatele, není pro vás zimní období okurkovou sezonou. Za dobrodružstvím, poznáním i relaxem se můžete ve svém obytném voze či karavanu vydat i v těchto dnech. Dnes jsme si vybrali oblíbené Rakousko, na jehož území je rozeseta řada pohodlných kempů s celoročním provozem. Nechte se hýčkat na úpatí Zugspitze…

Celý článek

Elektrokola přinesla revoluci do cyklistiky. Jak ale vybrat to správné?

Kola využívající k pohonu kombinaci mechanického šlapání a elektromotoru dobývají svět včetně České republiky. Do cyklistiky totiž přinášejí dosud netušené možnosti. Jsou snadno ovladatelná, ekologická, nenáročná na provoz. A navíc díky nim za řídítka začínají běžně sedat i lidé, které by to až dosud ani nenapadlo. Na jakém principu funguje elektrokolo? Nasednu, zapnu elektromotor a…

Celý článek