Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Kopřivnické dny techniky: Pro rodiče dovolenou s Procamping.cz, pro děti zábavné kreslení

Prožijte slunečné víkendové dny v Kopřivnici na Polygonu. Připraven je pro vás bohatý program. Procamping.cz vám i letos připravil na Kopřivnických dnech techniky ve dnech 3. – 4.6. přehlídku nových vozů Ford a obytňáků. Na své si přijdou nejen dospělí. Kreativně zabavíme i ty nejmenší návštěvníky.

Dovolená s Fordem

Ještě váháte, kam a jak na dovolenou? Nechte se u nás inspirovat. Dovolená s Fordem vám nabídne prožití prázdninových dnů na čtyřech kolech. Na Kopřivnické dny techniky přivezeme obytné vozy. Prohlédněte si je a přesvědčte se, jaký komfort na cestách za dobrodružstvím vám obytňáky nabízejí. Přijďte si objednat vaši dovolenou snů k našemu stánku.

Sportovní vozy Ford

Pro příznivce spolehlivých vozů Ford přiveze Auto Kora top s.r.o., autorizovaný prodejce osobních a užitkových vozů Ford ve Valašském Meziřičí na ukázku sportovní kousky jako jsou Ford MustangFord Edge, robustní čtyřkolku Ranger nebo dynamický Ford RS.

Dopřejeme vám prostor k obdivování a zkoumání našich vozů. Zabavíme vaše děti. Například se mohou kreativně vyjádřit při kreslení a malování našeho vystaveného Ford Custom. Tento minibus vás mimochodem rovněž spolehlivě i se svou početnou rodinou nebo přáteli doprovodí na dovolenou.

Nestihnete se s námi potkat na Dnech techniky v Kopřivnici? Napište nám na info@procamping.cz nebo zavolejte na +420 778 765 959 a domluvte si s námi schůzku při jiné příležitosti nebo v našem showroomu ve Valašském Meziříčí.

Nechte se inspirovat k báječné dovolené na čtyřech kolech. Přejeme šťastnou cestu.

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Potkejte se s Procampingem na Autosalon Show v Hradci Králové. Představíme nové obytné vozy a půjčovnu

Dva nádherné obytné vozy pro vás přivezeme na Autosalon Show a Rally Show na letiště Hradec Králové v sobotu 14. května 2016. Při této příležitosti slavnostně spustíme půjčovnu obytných vozů. Přijďte se na Autosalon Show 2016 bavit a načerpat řádnou dávku inspiarace na svou letní dovolenou. Na duálním okruhu CzechRing v Hradci Králové si užijete maximální adrenalin…

Celý článek

Jak vybrat spacák, který splní vaše požadavky?

Čím více alternativ, tím těžší výběr. Platí to i o spacích pytlích. Bude lepší dekový, mumiový, či anatomický? A co materiál? Vsadit na osvědčené peří, anebo na syntetiku? A co že je to ta komfortní teplota? Na tyto otázky a řadu dalších odpovíme v následujících řádcích. V prvé řadě si ujasněte, k čemu budete spacák…

Celý článek

Navštivte stánek Challenger na CARAVAN SALON v Düsseldorfu

Veletrh CARAVAN SALON v Düsseldorfu 2016 patří k jedné z největších celosvětových karavanových akcí. Nenechte si jej ujít. Potkejme se společně na  stánku Challenger v hale 10. Stánky najdete pod čísly B20-01 a B20-02. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost prohlédnout si a vyzkoušet na jednom místě nejširší nabídku modelů obytných vozů Challenger pro novou sezónu ….

Celý článek