Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Kopřivnické dny techniky: Pro rodiče dovolenou s Procamping.cz, pro děti zábavné kreslení

Prožijte slunečné víkendové dny v Kopřivnici na Polygonu. Připraven je pro vás bohatý program. Procamping.cz vám i letos připravil na Kopřivnických dnech techniky ve dnech 3. – 4.6. přehlídku nových vozů Ford a obytňáků. Na své si přijdou nejen dospělí. Kreativně zabavíme i ty nejmenší návštěvníky.

Dovolená s Fordem

Ještě váháte, kam a jak na dovolenou? Nechte se u nás inspirovat. Dovolená s Fordem vám nabídne prožití prázdninových dnů na čtyřech kolech. Na Kopřivnické dny techniky přivezeme obytné vozy. Prohlédněte si je a přesvědčte se, jaký komfort na cestách za dobrodružstvím vám obytňáky nabízejí. Přijďte si objednat vaši dovolenou snů k našemu stánku.

Sportovní vozy Ford

Pro příznivce spolehlivých vozů Ford přiveze Auto Kora top s.r.o., autorizovaný prodejce osobních a užitkových vozů Ford ve Valašském Meziřičí na ukázku sportovní kousky jako jsou Ford MustangFord Edge, robustní čtyřkolku Ranger nebo dynamický Ford RS.

Dopřejeme vám prostor k obdivování a zkoumání našich vozů. Zabavíme vaše děti. Například se mohou kreativně vyjádřit při kreslení a malování našeho vystaveného Ford Custom. Tento minibus vás mimochodem rovněž spolehlivě i se svou početnou rodinou nebo přáteli doprovodí na dovolenou.

Nestihnete se s námi potkat na Dnech techniky v Kopřivnici? Napište nám na info@procamping.cz nebo zavolejte na +420 778 765 959 a domluvte si s námi schůzku při jiné příležitosti nebo v našem showroomu ve Valašském Meziříčí.

Nechte se inspirovat k báječné dovolené na čtyřech kolech. Přejeme šťastnou cestu.

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Karavany SUBLIM poprvé v prodeji mimo Francii. Přijďte si SUBLIM prohlédnout na veletrh Caravaning Brno

Vůbec poprvé se mimo francouzský trh představí jedinečné karavany francouzské značky SUBLIM. Čeští fanoušci karavaningu tak budou mít možnost – jako první po svých francouzských kolezích – pyšnit se na cestách karavanem této francouzské značky pro náročné. V rámci své divize PROCAMPING představí v Česku karavany Sublim, stejně jako karavany Sterckeman a obytné vozy Challenger…

Celý článek

Obytným autem na lyže? My říkáme jednoznačně ano

Blíží se zima a s ní období lyžařských dovolených. Napadlo vás přitom, že do Alp na lyže můžete jet klidně v obytném autě? A dokonce tam v něm můžete i bydlet. Stačí najít vhodný kemp s celoročním provozem a máte vyhráno. Znáte něco lepšího než spát pár metrů od sjezdovky a být tak blízko přírodě?…

Celý článek