Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Koupelnu v obytňácích Challenger si užije celá rodina

V koupelně Challengeru na vás čeká řada praktických, technických a designových vymožeností. Soukromí dodá oddělená koupelna a pevné sprchové příčky. K čistotě a trvanlivosti pak přispějí třeba dvě zátky ve sprchovém koutě pro rychlejší odtok. Spoustě nepříjemností pak předejdou také praktické držáky a madla.

Soukromí bez kompromisů

Jeden slavný americký bavič kdysi řekl, že se naučil tancovat, když čekal přede dveřmi do koupelny na některého ze svých 6 bratrů. Lekce tanga či salsy se sice dají provozovat i v obytném voze Challenger – anebo ještě lépe vedle něj pod osvětlenou markýzou – čekání, až se otevřou dveře od koupelny, ale výrazně zkrátí několik prozíravých technických řešení. Mezi ně patří třeba oddělená sprcha anebo pevné sprchové příčky. Zapomeňte na špatně udržovatelné a neelegantní záclony. Tady jste totiž v Challengeru.

Dvě zátky znamenají rychlejší odtok vody

Pokud jste měli dříve problém rozlišit, zda se ještě sprchujete, anebo už koupete, bude pro vás Challenger krokem kupředu. V jeho sprchových koutech se o efektivnější odtok vody starají dvě zátky. Optimální odtok je zajištěn i tehdy, kdy použijete pořádnou porci šamponu či mýdla.

Koupelna a parní kabina nejsou totéž

Každý miluje horkou sprchu po náročném dni. Předností vozů Challenger je optimální řešení odvětrávání v prostoru koupelny. Otevíratelné okno z neprůzračného materiálu v kombinaci s dalším oknem s ventilací zajistí rychlý odvod par. Výsledkem je nižší vlhkost, lepší hygiena, snadnější údržba a také trvanlivost.

Nechybí praktické doplňky

Koupelnu Challengeru zdobí, kromě zajímavých technických a designových řešení, také praktické vychytávky. Prostor je poset nespočtem odkládacích míst a přihrádek. Už žádné mýdlo na podlaze či ručník přehozený přes příčku sprchového koutu. V Challengeru nechybí držák na sklenice a mýdlo. Ručník pak pověsíte elegantně na držák nacházející se na okně s ventilací.

 

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Kuřecí špízy v marinádě s ananasem a cuketou

Kombinovat ovoce v slaných jídlech mě baví hodně, ananas je takový evergreen, který je skvělý hlavně k bílému masu, navíc na gril se ananas velmi hodí. Kdo má rád sladko-pikantní chutě, věřím, že mu tento recept zachutná.  Při grilování na Lotus grilu bude ideální grilovat na kameni (mám tento z Procamping), by vám marináda nestékala…

Celý článek

Obytné vozy Challenger vynikají robustností a odolností. I díky technologii IRP

Challenger je ve světě kempinkových aut synonymem kvality už několik desítek let. Za svou pověst vděčí kromě používání kvalitních materiálů také moderním technologiím. Jednou z nich je komplexní technologie IRP, díky které jsou obytné jednotky skvěle připraveny odolávat vnějším vlivům. Technologie v sobě kombinuje několik inovací, které jako celek zajišťují mimořádnou pevnost celé karoserie a…

Celý článek

10 parádních treků, na nichž zrelaxujete a načerpáte energii

Rádi byste vzali rodinu na pohodový horský trek na čerstvém vzduchu? Anebo si chcete dát pořádně do těla při zdolávání náročných vrcholů? Ať tak či onak, nemusíte cestovat daleko. I na území České republiky najdeme řadu vzrušujících lokalit, natož pak ve velehorách na území sousedních států. Jaké destinace máme na mysli a co si vzít…

Celý článek