Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Koupelnu v obytňácích Challenger si užije celá rodina

V koupelně Challengeru na vás čeká řada praktických, technických a designových vymožeností. Soukromí dodá oddělená koupelna a pevné sprchové příčky. K čistotě a trvanlivosti pak přispějí třeba dvě zátky ve sprchovém koutě pro rychlejší odtok. Spoustě nepříjemností pak předejdou také praktické držáky a madla.

Soukromí bez kompromisů

Jeden slavný americký bavič kdysi řekl, že se naučil tancovat, když čekal přede dveřmi do koupelny na některého ze svých 6 bratrů. Lekce tanga či salsy se sice dají provozovat i v obytném voze Challenger – anebo ještě lépe vedle něj pod osvětlenou markýzou – čekání, až se otevřou dveře od koupelny, ale výrazně zkrátí několik prozíravých technických řešení. Mezi ně patří třeba oddělená sprcha anebo pevné sprchové příčky. Zapomeňte na špatně udržovatelné a neelegantní záclony. Tady jste totiž v Challengeru.

Dvě zátky znamenají rychlejší odtok vody

Pokud jste měli dříve problém rozlišit, zda se ještě sprchujete, anebo už koupete, bude pro vás Challenger krokem kupředu. V jeho sprchových koutech se o efektivnější odtok vody starají dvě zátky. Optimální odtok je zajištěn i tehdy, kdy použijete pořádnou porci šamponu či mýdla.

Koupelna a parní kabina nejsou totéž

Každý miluje horkou sprchu po náročném dni. Předností vozů Challenger je optimální řešení odvětrávání v prostoru koupelny. Otevíratelné okno z neprůzračného materiálu v kombinaci s dalším oknem s ventilací zajistí rychlý odvod par. Výsledkem je nižší vlhkost, lepší hygiena, snadnější údržba a také trvanlivost.

Nechybí praktické doplňky

Koupelnu Challengeru zdobí, kromě zajímavých technických a designových řešení, také praktické vychytávky. Prostor je poset nespočtem odkládacích míst a přihrádek. Už žádné mýdlo na podlaze či ručník přehozený přes příčku sprchového koutu. V Challengeru nechybí držák na sklenice a mýdlo. Ručník pak pověsíte elegantně na držák nacházející se na okně s ventilací.

 

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Grilovaný ananas

S nadcházejícím chladnem a ubývajícím domácím ovocem vždycky dostávám chuť na ovoce exotické, a tak nastal čas i na ananas, který si báječně rozumí s grilem. A těch variací, jak jej připravit je mnoho! Tentokrát jsem tedy ve spolupráci s obchodem Procamping dala na gril právě ananas. S Lotus grilem si (nejen) ananas můžete ogrilovat…

Celý článek

FOR CARAVAN Praha 2019 je opět tady

FOR CARAVAN Praha 2019 je opět tady a my pro vás opět chystáme výběr toho nejlepšího z našeho e-shopu. Přijďte se na nás podívat 8.-10.3 2019 na již 10. výstavu obytných automobilů a karavanů v PVA EXPO PRAHA Letňany. Návštěvníkům kromě ochutnávky toho, jak funguje život na čtyřech kolech, ukážeme také nejoblíbenější produkty z našeho e-shopu,…

Celý článek