Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Koupelnu v obytňácích Challenger si užije celá rodina

V koupelně Challengeru na vás čeká řada praktických, technických a designových vymožeností. Soukromí dodá oddělená koupelna a pevné sprchové příčky. K čistotě a trvanlivosti pak přispějí třeba dvě zátky ve sprchovém koutě pro rychlejší odtok. Spoustě nepříjemností pak předejdou také praktické držáky a madla.

Soukromí bez kompromisů

Jeden slavný americký bavič kdysi řekl, že se naučil tancovat, když čekal přede dveřmi do koupelny na některého ze svých 6 bratrů. Lekce tanga či salsy se sice dají provozovat i v obytném voze Challenger – anebo ještě lépe vedle něj pod osvětlenou markýzou – čekání, až se otevřou dveře od koupelny, ale výrazně zkrátí několik prozíravých technických řešení. Mezi ně patří třeba oddělená sprcha anebo pevné sprchové příčky. Zapomeňte na špatně udržovatelné a neelegantní záclony. Tady jste totiž v Challengeru.

Dvě zátky znamenají rychlejší odtok vody

Pokud jste měli dříve problém rozlišit, zda se ještě sprchujete, anebo už koupete, bude pro vás Challenger krokem kupředu. V jeho sprchových koutech se o efektivnější odtok vody starají dvě zátky. Optimální odtok je zajištěn i tehdy, kdy použijete pořádnou porci šamponu či mýdla.

Koupelna a parní kabina nejsou totéž

Každý miluje horkou sprchu po náročném dni. Předností vozů Challenger je optimální řešení odvětrávání v prostoru koupelny. Otevíratelné okno z neprůzračného materiálu v kombinaci s dalším oknem s ventilací zajistí rychlý odvod par. Výsledkem je nižší vlhkost, lepší hygiena, snadnější údržba a také trvanlivost.

Nechybí praktické doplňky

Koupelnu Challengeru zdobí, kromě zajímavých technických a designových řešení, také praktické vychytávky. Prostor je poset nespočtem odkládacích míst a přihrádek. Už žádné mýdlo na podlaze či ručník přehozený přes příčku sprchového koutu. V Challengeru nechybí držák na sklenice a mýdlo. Ručník pak pověsíte elegantně na držák nacházející se na okně s ventilací.

 

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Challenger: S technickou schránkou TECHNIBOX je život jednodušší

Myslíme na váš komfort nejen při cestování, ale i při denní údržbě vozu. Za speciálními chráněnými venkovními dvířky na vás v obytných vozech Challenger čeká Technibox – schránka, ve které naleznete všechny potřebné ovladače. Na jednom místě tak máte ovladače pro elektro i pro čistou vodu. Nedělejte ani krok navíc, když nemusíte. Už žádné pochůzky…

Celý článek

Praktický seznam, který využijete při balení na dovolenou

Také máte strach, že něco zapomenete sbalit na dovolenou? Kempování je jeden z nejlepších způsobů, jak strávit dovolenou s rodinou nebo přáteli. Než ale vyrazíte, je potřeba se pořádně sbalit, aby vám nic nechybělo a vy jste si tak mohli užít letní pohodu v přírodě. My jsme pro vás připravili jednoduchý seznam všech věcí, které…

Celý článek

PF 2018

Vážení zákazníci, děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2018 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí a zážitků z cest. Tým PROCAMPING  

Celý článek