Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Koupelnu v obytňácích Challenger si užije celá rodina

V koupelně Challengeru na vás čeká řada praktických, technických a designových vymožeností. Soukromí dodá oddělená koupelna a pevné sprchové příčky. K čistotě a trvanlivosti pak přispějí třeba dvě zátky ve sprchovém koutě pro rychlejší odtok. Spoustě nepříjemností pak předejdou také praktické držáky a madla.

Soukromí bez kompromisů

Jeden slavný americký bavič kdysi řekl, že se naučil tancovat, když čekal přede dveřmi do koupelny na některého ze svých 6 bratrů. Lekce tanga či salsy se sice dají provozovat i v obytném voze Challenger – anebo ještě lépe vedle něj pod osvětlenou markýzou – čekání, až se otevřou dveře od koupelny, ale výrazně zkrátí několik prozíravých technických řešení. Mezi ně patří třeba oddělená sprcha anebo pevné sprchové příčky. Zapomeňte na špatně udržovatelné a neelegantní záclony. Tady jste totiž v Challengeru.

Dvě zátky znamenají rychlejší odtok vody

Pokud jste měli dříve problém rozlišit, zda se ještě sprchujete, anebo už koupete, bude pro vás Challenger krokem kupředu. V jeho sprchových koutech se o efektivnější odtok vody starají dvě zátky. Optimální odtok je zajištěn i tehdy, kdy použijete pořádnou porci šamponu či mýdla.

Koupelna a parní kabina nejsou totéž

Každý miluje horkou sprchu po náročném dni. Předností vozů Challenger je optimální řešení odvětrávání v prostoru koupelny. Otevíratelné okno z neprůzračného materiálu v kombinaci s dalším oknem s ventilací zajistí rychlý odvod par. Výsledkem je nižší vlhkost, lepší hygiena, snadnější údržba a také trvanlivost.

Nechybí praktické doplňky

Koupelnu Challengeru zdobí, kromě zajímavých technických a designových řešení, také praktické vychytávky. Prostor je poset nespočtem odkládacích míst a přihrádek. Už žádné mýdlo na podlaze či ručník přehozený přes příčku sprchového koutu. V Challengeru nechybí držák na sklenice a mýdlo. Ručník pak pověsíte elegantně na držák nacházející se na okně s ventilací.

 

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Potkejte se s PROCAMPING.cz na veletrhu Caravaning Brno 2016

Všichni milovníci karavanů a obytných automobilů se již těší do Brna. Veletrh Caravaning Brno se řadí mezi nejvýznamnější akce svého druhu nejen v České republice, ale také ve střední a východní  Evropě. V rámci své divize PROCAMPING představí společnost Auto Kora top s.r.o opět své karavany Sterckeman a obytné vozy Challenger. Představíme i své nové projekty. Zveme vás do…

Celý článek

Ollie Roučkouvá převezla dvě medaile z maďarského Bugaci

Více než 1300 km v obytňáku a 300 náročných závodních kilometrů na Yamaze. To vše stihla Ollie Roučková během tři dnů v Evropě. Odměnou ji bylo zlato v dámské kategorii a bronz mezi muži, které získala v maďarském Bugaci. Zlato na písečných dunách Ollie má za sebou další úspěšný závod. První kolo evropského šampionátu BAJA…

Celý článek

Jak vybrat spacák, který splní vaše požadavky?

Čím více alternativ, tím těžší výběr. Platí to i o spacích pytlích. Bude lepší dekový, mumiový, či anatomický? A co materiál? Vsadit na osvědčené peří, anebo na syntetiku? A co že je to ta komfortní teplota? Na tyto otázky a řadu dalších odpovíme v následujících řádcích. V prvé řadě si ujasněte, k čemu budete spacák…

Celý článek