Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Listí sice padá. Karavan ale na odstavné parkoviště nepatří

Hlavní sezónou je mezi karavanisty léto. Na tom jen těžko někdo něco změní. Rozhodně ale neplatí, že bychom své obytné miláčky měli úderem prvních přízemních mrazíků odstavit. Mají nám totiž co nabídnout celoročně.

Některé kempy jsou v provozu celoročně

V České republice i v zahraničí je řada kempů, které jsou otevřené celoročně. Pokud vás tedy láká nevšední dobrodružství, máte dveře otevřené. Mimochodem ještě před takovými deseti lety bylo karavanování mimo sezonu doménou takřka výhradně zahraničních turistů. Ledy ale tají a tato nádherná záliba získává rok od roka více stoupenců i v Čechách.

Stále v teple

Pokud se bojíte, že budete v obytném autě po celou dovolenou jen drkotat zuby, můžeme vás uklidnit. Díky výkonnému topení si můžete užívat veškerého komfortu, na který jste zvyklí doma. Ostatně představte si, že ve svém vyhřátém karavanu sledujete pěkný film, zatímco jen pár metrů od vás si děti hrají v čerstvě napadaném sněhu. Některé obytné vozy mají dokonce topení, které je použitelné během jízdy. Jakmile dorazíte na místo určení, čeká vás krásně prohřátá obytná jednotka.

Svoboda nekončí podzimní rovnodenností

V jezdění s karavanem nacházejí zálibu hlavně ti z nás, kteří si mimořádně cení svobody. Člověk je doma kdekoliv a není závislý na hotelech. Jediné, bez čeho se neobejde, je elektrická přípojka. Vše ostatní si vozí s sebou. Nenechte podzimní měsíce, aby vás upoutaly. Byla by to velká škoda.

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

V Africe na Merzouga Rally zažila Ollie peklo na zemi

Ollie má za sebou další těžkou zkušenost. Merzouga Rally je jednou z afrických a jihoamerických dálkových soutěží. Ollie startovala v kategrii QUAD v celé hystorii jako první závodnice z České republiky a Procamping jí držel na této rally palce. „Ověřila jsem si, kde se nacházejí mé hranice“, vyjádřila se Ollie po úspěšném projetí cílovou páskou….

Celý článek

Na co si dát pozor při řízení obytného auta?

Všechno je jednou poprvé a učený z nebe nespadl. Řízení obytného vozu rozhodně není žádná věda. Přesto existuje pár drobností, na které by si měl člověk dát pozor. Jako v dodávce Po usednutí do obytného auta si budete připadat jako v dodávce. Že je něco jinak, zjistíte až při pohledu dozadu. Ostatně není se co…

Celý článek

PROCAMPINGshop.cz rozšiřuje sortiment o kempingové vybavení

PROCAMPINGshop.cz rozšiřuje sortiment o kempingové vybavení od renomovaných značek Outwell, EasyCamp a Gimex s neuvěřitelným poměrem ceny a kvality. Připravili jsme pro Vás ukázky produktů, které již nyní můžete objednat v našem e-shopu za výhodné ceny. Kempingové nádobí Nedostatek úložného prostoru nebo rozbité nádobí už Vás děsit nemusí. Máme pro Vás nové sady z kvalitních materiálů….

Celý článek