Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Listí sice padá. Karavan ale na odstavné parkoviště nepatří

Hlavní sezónou je mezi karavanisty léto. Na tom jen těžko někdo něco změní. Rozhodně ale neplatí, že bychom své obytné miláčky měli úderem prvních přízemních mrazíků odstavit. Mají nám totiž co nabídnout celoročně.

Některé kempy jsou v provozu celoročně

V České republice i v zahraničí je řada kempů, které jsou otevřené celoročně. Pokud vás tedy láká nevšední dobrodružství, máte dveře otevřené. Mimochodem ještě před takovými deseti lety bylo karavanování mimo sezonu doménou takřka výhradně zahraničních turistů. Ledy ale tají a tato nádherná záliba získává rok od roka více stoupenců i v Čechách.

Stále v teple

Pokud se bojíte, že budete v obytném autě po celou dovolenou jen drkotat zuby, můžeme vás uklidnit. Díky výkonnému topení si můžete užívat veškerého komfortu, na který jste zvyklí doma. Ostatně představte si, že ve svém vyhřátém karavanu sledujete pěkný film, zatímco jen pár metrů od vás si děti hrají v čerstvě napadaném sněhu. Některé obytné vozy mají dokonce topení, které je použitelné během jízdy. Jakmile dorazíte na místo určení, čeká vás krásně prohřátá obytná jednotka.

Svoboda nekončí podzimní rovnodenností

V jezdění s karavanem nacházejí zálibu hlavně ti z nás, kteří si mimořádně cení svobody. Člověk je doma kdekoliv a není závislý na hotelech. Jediné, bez čeho se neobejde, je elektrická přípojka. Vše ostatní si vozí s sebou. Nenechte podzimní měsíce, aby vás upoutaly. Byla by to velká škoda.

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Pokračuje velký výprodej. Za skvělé ceny pořídíte i produkty značek Vango, Trigano VLD a Robens

Stále platí výrazné cenové zvýhodnění na vybrané produkty značek Outwell, Easycamp a Katadyn. Kromě nich je za parádní cenu k dostání i velké množství výrobků od skotské značky Vango, francouzské Trigano VDL a dánské Robens. Ať už máte o své outdoorové dovolené představy jakékoliv, z portfolia si jistě vyberete. Výprodej trvá do odvolání. Vango –…

Celý článek

Připravte si luxusní domácí Hot dogy

Jedno z nejtypičtějších jídel na grilovačku je dozajista burger. Ale takový dobře sestavený hot dog rozhodně stojí také za pozornost a burgrům pěkně šlape na paty. Tentokrát jsem tedy připravila hned několik tipů na pěkně vytuněný hot dog a nechybí ani recept na domácí „hotdogové“ rohlíčky. Stejně jako k burgrům, můžete i k hot dogům…

Celý článek

Evropa a jejích několik „nej“ poslouží jako bezva tipy na dovolenou – část 2

Pokud právě plánujete dovolenou, můžete vsadit buď na osvědčené (ale zároveň trochu vyšlapané) klasiky jako Chorvatsko či Itálie. Anebo se třeba nechat inspirovat tipy, které pro vás máme v následujícím článku. Po nejvyšší hoře a nejvyšší aktivní sopce, které jsem již navštívili, se dnes vypravíme k nejhlubšímu jezeru Evropy a také v největšímu alpskému ledovci….

Celý článek