Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Navštivte stánek Challenger na CARAVAN SALON v Düsseldorfu

Veletrh CARAVAN SALON v Düsseldorfu 2016 patří k jedné z největších celosvětových karavanových akcí. Nenechte si jej ujít. Potkejme se společně na  stánku Challenger v hale 10. Stánky najdete pod čísly B20-01 a B20-02.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost prohlédnout si a vyzkoušet na jednom místě nejširší nabídku modelů obytných vozů Challenger pro novou sezónu . Zaručeně si zaslouží vaši pozornost, dovolená na čtyřech kolech totiž přichází do módy.

V hale 10 na stáncích B20-01 a B20-02 budou v pátek 2.9. až neděli 4.9.2016 přítomni oficiální čeští zástupci společnosti Challenger, kteří se vám budou rádi věnovat. Zažijte kouzlo interiéru nejnovějších obytných vozů. Navštivte výstavu obytných vozů Challenger na veletrhu Caravan Salon v Düsseldorfu.

Domluvte si prohlídku našich karavanů na veletrhu CARAVAN SALON 2016 v Düsseldorfu

Máte zájem o vstup na veletrh CARAVAN SALON 2016 v Düsseldorfu? Domluvme si spolu schůzku, přijďte si na veletržní stánek Challenger prohlédnout obytné vozy z nejnovější kolekce Challenger. Rádi vám k tomu účelu zajistíme exkluzivní jednodenní volný vstup na veletrh CARAVAN SALON 2016. Kontaktujte nás ještě dnes. Počet volných vstupů je limitován.

Omlouváme se, ale kontaktní formulář už není k dispozici.

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

V Africe na Merzouga Rally zažila Ollie peklo na zemi

Ollie má za sebou další těžkou zkušenost. Merzouga Rally je jednou z afrických a jihoamerických dálkových soutěží. Ollie startovala v kategrii QUAD v celé hystorii jako první závodnice z České republiky a Procamping jí držel na této rally palce. „Ověřila jsem si, kde se nacházejí mé hranice“, vyjádřila se Ollie po úspěšném projetí cílovou páskou….

Celý článek

Gratulujeme vítězi v soutěži Vyhraj obytňák

výherní poukaz Vyhraj obytňák

Po dobu trvání veletrhu Caravaning Brno 2016 jste si tipovali, v kolikátém roce byla založena značka Challenger. Správnou odpovědí byl rok 1985, kdy se značka Challenger zrodila přímo v srdci francouzských vinic v údolí řeky Rhony. Soutěžit o víkend s naším obytňákem jste mohli v prostorách veletrhu u našeho stánku Procamping či prostřednictvím Facebooku Procamping….

Celý článek

Spaní dělá postel. Postel dělá matrace. Užívejte si kvalitní, certifikované matrace v obytných vozech Challenger

Spánkem člověk stráví třetinu svého života. Na to, jak kvalitní tato třetina života bude, má přitom vliv řada faktorů. Jedním z nejdůležitějších je kvalita matrace, na kterou uleháme. Špatné matrace mohou způsobit třeba bolesti zad a hlavy. A ty během dovolené určitě nechceme. Kvalitní dovolená a nekvalitní spánek? Neslučitelné I ty nejdobrodružnější povahy nám určitě…

Celý článek