Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Navštivte stánek Procamping na veletrhu FOR CARAVAN v Praze ve dnech 15.–17. dubna 2016

Veletrh FOR CARAVAN 2016 patří k jedné z největších karavanových akcí v České republice. Nenechte si jej ujít. Potkejme se společně na našem stánku Procamping v hale 2, na místě č. 2D4.

Veletrh FOR CARAVAN se letos poprvé koná zcela samostatně. Poprvé jej totiž navštívíte v odlišném termínu, než ve kterém se koná dříve přidružený veletrh For Bike. Na karavany, obytné vozy a jejich unikátní příslušenství tak bude na 7. ročníku veletrhu FOR CARAVAN ještě více místa, které si zaručeně zaslouží vaši pozornost. Dovolená na čtyřech kolech totiž opět přichází do módy.

Přijďte si prohlédnout naši nabídku obytných vozů a karavanů na veletrh FOR CARAVAN v Praze, navštivte nás v hale 2, na stánku č. 2D4 a zažijte kouzlo interiéru nejnovějších obytných automobilů a karavanů.

Domluvte si prohlídku našich karavanů na veletrhu FOR CARAVAN 2016 v Praze

Máte zájem o vstup na veletrh FOR CARAVAN 2016? Domluvme si spolu schůzku, přijďte si do našeho veletržního stánku prohlédnout obytné vozy Challenger. Rádi vám k tomu účelu zajistíme exkluzivní volný vstup na veletrh FOR CARAVAN. Kontaktujte nás ještě dnes.

Omlouváme se, ale kontaktní formulář už není k dispozici.

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Vyrážíme za lanýži do Itálie

Podzimní měsíce jsou z turistického hlediska okurkovou sezónou. Ale i okurky se dají jíst a často chutnají velmi dobře. Stejně tak jako celá řada dalších pokrmů a surovin. My vás dnes zveme do listopadové Itálie, kterou dost možná neznáte. Nepojedeme se opalovat, ani lyžovat. Naším cílem budou gastronomické události, které se točí, mimo jiné, kolem…

Celý článek

Challenger: S technickou schránkou TECHNIBOX je život jednodušší

Myslíme na váš komfort nejen při cestování, ale i při denní údržbě vozu. Za speciálními chráněnými venkovními dvířky na vás v obytných vozech Challenger čeká Technibox – schránka, ve které naleznete všechny potřebné ovladače. Na jednom místě tak máte ovladače pro elektro i pro čistou vodu. Nedělejte ani krok navíc, když nemusíte. Už žádné pochůzky…

Celý článek

Gratulujeme vítězi v soutěži Vyhraj obytňák

výherní poukaz Vyhraj obytňák

Po dobu trvání veletrhu Caravaning Brno 2016 jste si tipovali, v kolikátém roce byla založena značka Challenger. Správnou odpovědí byl rok 1985, kdy se značka Challenger zrodila přímo v srdci francouzských vinic v údolí řeky Rhony. Soutěžit o víkend s naším obytňákem jste mohli v prostorách veletrhu u našeho stánku Procamping či prostřednictvím Facebooku Procamping….

Celý článek