Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Navštivte stánek Procamping na veletrhu FOR CARAVAN v Praze ve dnech 15.–17. dubna 2016

Veletrh FOR CARAVAN 2016 patří k jedné z největších karavanových akcí v České republice. Nenechte si jej ujít. Potkejme se společně na našem stánku Procamping v hale 2, na místě č. 2D4.

Veletrh FOR CARAVAN se letos poprvé koná zcela samostatně. Poprvé jej totiž navštívíte v odlišném termínu, než ve kterém se koná dříve přidružený veletrh For Bike. Na karavany, obytné vozy a jejich unikátní příslušenství tak bude na 7. ročníku veletrhu FOR CARAVAN ještě více místa, které si zaručeně zaslouží vaši pozornost. Dovolená na čtyřech kolech totiž opět přichází do módy.

Přijďte si prohlédnout naši nabídku obytných vozů a karavanů na veletrh FOR CARAVAN v Praze, navštivte nás v hale 2, na stánku č. 2D4 a zažijte kouzlo interiéru nejnovějších obytných automobilů a karavanů.

Domluvte si prohlídku našich karavanů na veletrhu FOR CARAVAN 2016 v Praze

Máte zájem o vstup na veletrh FOR CARAVAN 2016? Domluvme si spolu schůzku, přijďte si do našeho veletržního stánku prohlédnout obytné vozy Challenger. Rádi vám k tomu účelu zajistíme exkluzivní volný vstup na veletrh FOR CARAVAN. Kontaktujte nás ještě dnes.

Omlouváme se, ale kontaktní formulář už není k dispozici.

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

FOR CARAVAN 2017 v Praze: Připravte se na dovolenou s Procamping.cz

Procamping na veletrhu FOR CARAVAN

Už se těšíte na dovolenou? Plánujete kam, jak, kdy a čím? Nechte se inspirovat na již tradiční výstavě obytných vozů a karavanů v Praze. Na letošním ročníku veletrhu FOR CARAVAN 2017 představí divize PROCAMPING.CZ společnosti Auto Kora top příznivcům karavaningu vedle již prodávaných typů obytných vozů Challenger a karavanů Sterckeman také jedinečnou novinku. V České republice…

Celý článek

Potkejte se s Procampingem na Autosalon Show v Hradci Králové. Představíme nové obytné vozy a půjčovnu

Dva nádherné obytné vozy pro vás přivezeme na Autosalon Show a Rally Show na letiště Hradec Králové v sobotu 14. května 2016. Při této příležitosti slavnostně spustíme půjčovnu obytných vozů. Přijďte se na Autosalon Show 2016 bavit a načerpat řádnou dávku inspiarace na svou letní dovolenou. Na duálním okruhu CzechRing v Hradci Králové si užijete maximální adrenalin…

Celý článek