PROCAMPINGshop.cz rozšiřuje sortiment o kempingové vybavení

PROCAMPINGshop.cz rozšiřuje sortiment o kempingové vybavení od renomovaných značek Outwell, EasyCamp a Gimex s neuvěřitelným poměrem ceny a kvality. Připravili jsme pro Vás ukázky produktů, které již nyní můžete objednat v našem e-shopu za výhodné ceny.

Kempingové nádobí

Nedostatek úložného prostoru nebo rozbité nádobí už Vás děsit nemusí. Máme pro Vás nové sady z kvalitních materiálů. Pořídit si u nás můžete také termosky nebo jiné nádoby na vodu. Na ukázku jsme Vám vybrali skládací hrnek a konvici tématicky zbarvené do zelena. Černá termoska udrží teplo i chlad a skvěle se hodí do ruky.

Stany, spacáky a karimatky

Každý si chce na dovolené pořádně odpočinout. Když ale kempujete, staráte se o své pohodlí sami. Máme sice už po sezóně, nicméně možná právě proto je nejlepší čas na výběr stanů a příslušenství za skvělé ceny. Například spacák si u nás můžete pořídit za 377 Kč! To je prostě cenový trhák.

Pojďme spolu tedy vyrazit na výlet s novým outdoorovým vybavením. Podělte se pak o své zážitky s produkty na našich facebookových stránkách.

Podívejte se do sekce novinek, jaké další produkty se Vám budou na výletě hodit.

2017-11-14T20:46:55+00:00 7. 11. 2017|Procamping, Tipy a triky, Ze světa|