Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Procamping.cz je specialista na kemping a karavaning. Zastupujeme evropskou jedničku na obytné vozy a karavany – společnost Trigano. Jsme oficiálním dovozcem a distributorem obytných vozů Challenger a karavanů Sterckeman. V rozsáhlé prodejní a servisní síti poskytujeme motoristům kompletní škálu servisních služeb.

Oficiálním distributorem obytných vozů Challenger je společnost Auto Kora top, s.r.o.. Spolu s karavany značek Sterckeman je dodává v rámci své divize Procamping.cz zákazníkům v České republice a na Slovensku.

Oficiální distributor pro Českou republiku a Slovensko

Společnost je oficiálním distributorem obytných vozů Challenger a karavanů Sterckeman pro Českou republiku a Slovensko. Velkou předností Procamping.cz je jeho dostupnost v regionech. Zákazníci Procamping.cz si budou v brzké době moci prohlédnout a zakoupit karavany a obytné vozy v síti prodejců v České republice a na Slovensku.

Zkušený dodavatel komplexních služeb pro motoristy

Společnost Auto Kora top, s.r.o. je významným dealerem vozů Ford. Vedle prodeje nových a ojetých vozů Ford je zároveň poskytovatelem komplexních služeb pro motoristy. Společnost také dodává a poskytuje servis pro autorizované nástavby a vestavby Ford. Je provozovatelem autorizovaného Ford Boutique v České republice – FordShop.cz.

V sezóně 2015/2016 rozšířila Auto Kora top svou nabídku zboží a služeb o širokou škálu obytných vozidel – karavany, alkovny, vany, polointegrované a integrované vozy, vyráběné jedničkou na evropském trhu, společností Trigano. Pod značkou své divize Procamping.cz představila společnost novinky nadcházející sezóny v oblasti karavaningu a kempování na veletrhu Caravaning Brno 2017.