Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Naše služby

Komplexní řešení pro vaši dovolenou

Procamping.cz je specialista na kemping a karavaning. Zastupujeme evropskou jedničku na obytné vozy a karavany – společnost Trigano. Jsme oficiálním dovozcem a distributorem obytných vozů Challenger a karavanů Sterckeman. V rozsáhlé prodejní a servisní síti poskytujeme motoristům komplexní škálu servisních služeb.

Obytné vozy, karavany a v případě potřeby také minibus Ford Tourneo Custom Titanium si u nás můžete za výhodných podmínek také pronajmout. Minimální délka zápůjčky je 1 den, nabízíme možnost přistavení vozu na pěti místech v České republice. Auta v naší flotile jsou zánovní, pravidelně servisovaná a pojištěná.

Na našich stránkách najdete také e-shop, který nabízí velmi širokou škálu produktů, které přijdou při kempingové dovolené vhod. Prodáváme německé bezkouřové LotusGrilly včetně veškerého příslušenství (kleště, dřevěné uhlí, podpalovače apod.), anglické propanbutanové láhve Safefill, nosiče a držáky, stany, doplňky pro karavany a obytné vozy, markýzy, kempingové nádobí a mnoho dalšího.

Pravidelně se účastníme veletrhů, na kterých návštěvníkům kromě ochutnávky toho, jak funguje život na čtyřech kolech, ukazujeme také nejoblíbenější produkty z našeho e-shopu.

Naše historie

Lvím podílem k založení značky Procamping přispěli naši přátelé, kteří nám před lety nabídli, abychom s nimi strávili dovolenou v obytném voze. Počáteční rozpaky se během prvních dní rozplynuly jako pára nad hrncem a my si užívali dovolenou plnou nezávislosti, volnosti a pohodlí.

Zanedlouho poté jsme si vyzkoušeli také dovolenou v karavanu. A i při ní jsme byli naprosto uneseni nečekanou úrovní komfortu a nespočtem mimořádně důmyslných technických řešení, které k ní přispívají. Když jsme se vraceli, zrodil se nám v hlavě sen. Tím bylo přiblížit okouzlující svět obytných aut a karavanů široké veřejnosti a zároveň nabídnout chytrá, komplexní a cenově dostupná řešení pro trávení nezávislé dovolené. A tak vznikl Procamping.

Jsme hrdí na to, že se nám podařilo si svůj sen splnit.

Od roku 2020 jsme také otevřeli letní prodejnu se zbožím ve Valašském Meziříčí.