Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Ollie Roučkouvá převezla dvě medaile z maďarského Bugaci

Více než 1300 km v obytňáku a 300 náročných závodních kilometrů na Yamaze. To vše stihla Ollie Roučková během tři dnů v Evropě. Odměnou ji bylo zlato v dámské kategorii a bronz mezi muži, které získala v maďarském Bugaci.

Zlato na písečných dunách

Ollie má za sebou další úspěšný závod. První kolo evropského šampionátu BAJA se jelo poblíž města Bugac v Maďarsku. Tentokrát musela Ollie ukázat, co v ní je, na písečných pistách. V náročném 300 km terénu vybojovala zlato. A na důkaz perfektní kondice Ollie přidala do své sbírky i velmi cenný bronz v mužské kategorii.

Obytňák „Hrošík“

Kromě opravdu náročných závodních 300 kilometrů na Yamaze tentokrát i poprvé odřídila více než 1300 km ve svém novém obytném vozu Challenger C194 od Procamping. A tak – dle slov Ollie – měla poprvé možnost si Evropu užít na MAXIMUM se vším pohodlím jak se patří:-) A protože ji náš Challenger poskytl pravý luxus k odpočinku v podobě postele, sprchy nebo třeba teplé kuchyně, svého nového čtyřkolého přítele pokřtila na „HROŠÍKA“.

Celý tým PROCAMPING Ollie moc gratuluje a přeje hodně úspěchů v sedle čtyřkolky i příjemně a bezpečně strávené kilometry v obytňáku Hrošíkovi.

 

 

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Obytná auta, karavany a řidičské oprávnění. Můžu usednout za volant?

Některé potenciální zájemce o netradiční dovolenou v obytném autě či karavanu může odradit nejistota ohledně toho, zda je k jejich řízení potřeba speciální řidičák. V tomto ohledu ale neseme dobré zprávy. Na trhu existuje velké množství modelů, za jejichž volant si můžete sednout i s řidičský průkazem skupiny B. Obytné auto samo o sobě Jste-li…

Celý článek

V Africe na Merzouga Rally zažila Ollie peklo na zemi

Ollie má za sebou další těžkou zkušenost. Merzouga Rally je jednou z afrických a jihoamerických dálkových soutěží. Ollie startovala v kategrii QUAD v celé hystorii jako první závodnice z České republiky a Procamping jí držel na této rally palce. „Ověřila jsem si, kde se nacházejí mé hranice“, vyjádřila se Ollie po úspěšném projetí cílovou páskou….

Celý článek

Při cestování obytným autem pozor na hmotnost a doložnost

Téma hmotnosti hraje při nezávislém cestování obytnými auty jednu z hlavním rolí. Za přetížené auto hrozí citelné pokuty. V následujícím články přinášíme pár tipů, jak do cíle své dovolené dorazit v pohodě a bez průvanu v peněžence. Většina obytňáků má pohotovostní hmotnost do 3,5 tuny a lze je řídit s řidičákem na auto Velká většina…

Celý článek