Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Ollie Roučkouvá převezla dvě medaile z maďarského Bugaci

Více než 1300 km v obytňáku a 300 náročných závodních kilometrů na Yamaze. To vše stihla Ollie Roučková během tři dnů v Evropě. Odměnou ji bylo zlato v dámské kategorii a bronz mezi muži, které získala v maďarském Bugaci.

Zlato na písečných dunách

Ollie má za sebou další úspěšný závod. První kolo evropského šampionátu BAJA se jelo poblíž města Bugac v Maďarsku. Tentokrát musela Ollie ukázat, co v ní je, na písečných pistách. V náročném 300 km terénu vybojovala zlato. A na důkaz perfektní kondice Ollie přidala do své sbírky i velmi cenný bronz v mužské kategorii.

Obytňák „Hrošík“

Kromě opravdu náročných závodních 300 kilometrů na Yamaze tentokrát i poprvé odřídila více než 1300 km ve svém novém obytném vozu Challenger C194 od Procamping. A tak – dle slov Ollie – měla poprvé možnost si Evropu užít na MAXIMUM se vším pohodlím jak se patří:-) A protože ji náš Challenger poskytl pravý luxus k odpočinku v podobě postele, sprchy nebo třeba teplé kuchyně, svého nového čtyřkolého přítele pokřtila na „HROŠÍKA“.

Celý tým PROCAMPING Ollie moc gratuluje a přeje hodně úspěchů v sedle čtyřkolky i příjemně a bezpečně strávené kilometry v obytňáku Hrošíkovi.

 

 

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Procamping: hlavní partner Olgy Roučkové – závodnice na čtyřkolách

S hrdostí vám oznamujeme, že se PROCAMPING stal hlavním partnerem jedné z nejlepších čtyřkolkových závodnic Olgy Roučkové. Jako velcí fanoušci života na čtyřech kolech je nám velkou ctí, že může PROCAMPING podporovat úspěšnou závodnici na čtyřkolce. Několikanásobná mistryně republiky v Cross Country vyhrála v loňském roce také Mistrovství Evropy v Maďarsku a Intercontinental Rally Afrika….

Celý článek

Nejkrásnější pláže Evropy pro obytná auta a karavany

Často se nás ptáte, kde že jsou ty úplně nejkrásnější evropské pláže, které ale zároveň nabízí dobrou infrastrukturu pro obytná auta či karavany. Odpovídá se těžko, jelikož úžasných míst máme na starém kontinentě spoustu. Navíc každému se líbí něco jiného. I přesto jsme se ale pokusili dát dohromady pár tipů s tím, že zároveň poradíme,…

Celý článek

Spaní dělá postel. Postel dělá matrace. Užívejte si kvalitní, certifikované matrace v obytných vozech Challenger

Spánkem člověk stráví třetinu svého života. Na to, jak kvalitní tato třetina života bude, má přitom vliv řada faktorů. Jedním z nejdůležitějších je kvalita matrace, na kterou uleháme. Špatné matrace mohou způsobit třeba bolesti zad a hlavy. A ty během dovolené určitě nechceme. Kvalitní dovolená a nekvalitní spánek? Neslučitelné I ty nejdobrodružnější povahy nám určitě…

Celý článek