Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Ollie Roučkouvá převezla dvě medaile z maďarského Bugaci

Více než 1300 km v obytňáku a 300 náročných závodních kilometrů na Yamaze. To vše stihla Ollie Roučková během tři dnů v Evropě. Odměnou ji bylo zlato v dámské kategorii a bronz mezi muži, které získala v maďarském Bugaci.

Zlato na písečných dunách

Ollie má za sebou další úspěšný závod. První kolo evropského šampionátu BAJA se jelo poblíž města Bugac v Maďarsku. Tentokrát musela Ollie ukázat, co v ní je, na písečných pistách. V náročném 300 km terénu vybojovala zlato. A na důkaz perfektní kondice Ollie přidala do své sbírky i velmi cenný bronz v mužské kategorii.

Obytňák „Hrošík“

Kromě opravdu náročných závodních 300 kilometrů na Yamaze tentokrát i poprvé odřídila více než 1300 km ve svém novém obytném vozu Challenger C194 od Procamping. A tak – dle slov Ollie – měla poprvé možnost si Evropu užít na MAXIMUM se vším pohodlím jak se patří:-) A protože ji náš Challenger poskytl pravý luxus k odpočinku v podobě postele, sprchy nebo třeba teplé kuchyně, svého nového čtyřkolého přítele pokřtila na „HROŠÍKA“.

Celý tým PROCAMPING Ollie moc gratuluje a přeje hodně úspěchů v sedle čtyřkolky i příjemně a bezpečně strávené kilometry v obytňáku Hrošíkovi.

 

 

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Spaní dělá postel. Postel dělá matrace. Užívejte si kvalitní, certifikované matrace v obytných vozech Challenger

Spánkem člověk stráví třetinu svého života. Na to, jak kvalitní tato třetina života bude, má přitom vliv řada faktorů. Jedním z nejdůležitějších je kvalita matrace, na kterou uleháme. Špatné matrace mohou způsobit třeba bolesti zad a hlavy. A ty během dovolené určitě nechceme. Kvalitní dovolená a nekvalitní spánek? Neslučitelné I ty nejdobrodružnější povahy nám určitě…

Celý článek

Připravte se na příští sezónu: Nakupte praktické vánoční dárky pro kempování a karavaning

Vymýšlíte sobě i jiným tipy, co si přát či věnovat pod vánoční stromeček? Stačí napsat Ježíškovi k nám. Přejte si nebo darujte na vánoce praktický vánoční dárek z naší nabídky. Jste milovníky dobrodružného života na čtyřech kolech? Nebo vás láká dovolená v přírodě? Ať je vaše představa stan, karavan či obytňák, začněte s přípravami již…

Celý článek

V Africe na Merzouga Rally zažila Ollie peklo na zemi

Ollie má za sebou další těžkou zkušenost. Merzouga Rally je jednou z afrických a jihoamerických dálkových soutěží. Ollie startovala v kategrii QUAD v celé hystorii jako první závodnice z České republiky a Procamping jí držel na této rally palce. „Ověřila jsem si, kde se nacházejí mé hranice“, vyjádřila se Ollie po úspěšném projetí cílovou páskou….

Celý článek