Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Potkejte se s PROCAMPING.cz na veletrhu Caravaning Brno 2016

Všichni milovníci karavanů a obytných automobilů se již těší do Brna. Veletrh Caravaning Brno se řadí mezi nejvýznamnější akce svého druhu nejen v České republice, ale také ve střední a východní  Evropě. V rámci své divize PROCAMPING představí společnost Auto Kora top s.r.o opět své karavany Sterckeman a obytné vozy Challenger. Představíme i své nové projekty. Zveme vás do našeho stánku, do našich karavanů a obytných vozů. Rádi vám k návštěvě našeho stánku exkluzivně zajistíme vstup na veletrh.

Zveme vás do Brna na výstaviště 3.-6. listopadu 2016 do našeho stánku č. 38 v hale P. Přijďte se inspirovat k životu na čtyřech kolech.

Procamping.cz: Vše pro život na cestách

Velkou předností Procamping.cz je jeho síť prodejců po celé České republice a na Slovensku. Oficiální  distributor Auto Kora top s.r.o. Valašské Meziříčí nabízí prostřednictvím své divize Procamping.cz širokou škálu obytných vozidel – karavany, alkovny, vany, polointegrované i integrované vozy vyráběných společností Trigano, jedničkou na evropském trhu. Přijďte se inspirovat a prohlédnout si nejnovější modely  obytných vozů Challenger a karavany Sterckeman i starší ojeté modely, které si můžete zakoupit či zapůjčit na dovolenou.

Domluvte si prohlídku našich karavanů na veletrhu Caravaning Brno 2016

Máte zájem o vstup na veletrh Caravaning Brno 2016? Setkejme se na našem veletržním stánku, rádi vám řekneme více o obytných vozech Challenger i karavanech Sterckeman. Zajistíme vám exkluzivní volný vstup na veletrh Caravaning Brno 2016. Kontaktujte nás ještě dnes a sjednejme si schůzku.

 

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Koupelnu v obytňácích Challenger si užije celá rodina

V koupelně Challengeru na vás čeká řada praktických, technických a designových vymožeností. Soukromí dodá oddělená koupelna a pevné sprchové příčky. K čistotě a trvanlivosti pak přispějí třeba dvě zátky ve sprchovém koutě pro rychlejší odtok. Spoustě nepříjemností pak předejdou také praktické držáky a madla. Soukromí bez kompromisů Jeden slavný americký bavič kdysi řekl, že se…

Celý článek

Vyhrajte víkend v našem obytňáku

Vyhraj obytňák

Navštivte nás na veletrhu a vyhrajte úžasný víkendový pobyt v obytném voze značky Challenger. Divize Procamping.cz společnosti Auto Kora top s.r.o. vyhlašuje na veletrhu FOR CARAVAN 2017 v Praze soutěž Vyhraj obytňák. Tipněte si, který stát je kolébkou značky Challenger. Pokud vám již bylo 18 let, vyplňte na stránkách Vyhraj obytňák váš e-mail, jméno a…

Celý článek