Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Potkejte se s PROCAMPING.cz na veletrhu Caravaning Brno 2016

Všichni milovníci karavanů a obytných automobilů se již těší do Brna. Veletrh Caravaning Brno se řadí mezi nejvýznamnější akce svého druhu nejen v České republice, ale také ve střední a východní  Evropě. V rámci své divize PROCAMPING představí společnost Auto Kora top s.r.o opět své karavany Sterckeman a obytné vozy Challenger. Představíme i své nové projekty. Zveme vás do našeho stánku, do našich karavanů a obytných vozů. Rádi vám k návštěvě našeho stánku exkluzivně zajistíme vstup na veletrh.

Zveme vás do Brna na výstaviště 3.-6. listopadu 2016 do našeho stánku č. 38 v hale P. Přijďte se inspirovat k životu na čtyřech kolech.

Procamping.cz: Vše pro život na cestách

Velkou předností Procamping.cz je jeho síť prodejců po celé České republice a na Slovensku. Oficiální  distributor Auto Kora top s.r.o. Valašské Meziříčí nabízí prostřednictvím své divize Procamping.cz širokou škálu obytných vozidel – karavany, alkovny, vany, polointegrované i integrované vozy vyráběných společností Trigano, jedničkou na evropském trhu. Přijďte se inspirovat a prohlédnout si nejnovější modely  obytných vozů Challenger a karavany Sterckeman i starší ojeté modely, které si můžete zakoupit či zapůjčit na dovolenou.

Domluvte si prohlídku našich karavanů na veletrhu Caravaning Brno 2016

Máte zájem o vstup na veletrh Caravaning Brno 2016? Setkejme se na našem veletržním stánku, rádi vám řekneme více o obytných vozech Challenger i karavanech Sterckeman. Zajistíme vám exkluzivní volný vstup na veletrh Caravaning Brno 2016. Kontaktujte nás ještě dnes a sjednejme si schůzku.

 

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Procamping: hlavní partner Olgy Roučkové – závodnice na čtyřkolách

S hrdostí vám oznamujeme, že se PROCAMPING stal hlavním partnerem jedné z nejlepších čtyřkolkových závodnic Olgy Roučkové. Jako velcí fanoušci života na čtyřech kolech je nám velkou ctí, že může PROCAMPING podporovat úspěšnou závodnici na čtyřkolce. Několikanásobná mistryně republiky v Cross Country vyhrála v loňském roce také Mistrovství Evropy v Maďarsku a Intercontinental Rally Afrika….

Celý článek

Vyrážíme za lanýži do Itálie

Podzimní měsíce jsou z turistického hlediska okurkovou sezónou. Ale i okurky se dají jíst a často chutnají velmi dobře. Stejně tak jako celá řada dalších pokrmů a surovin. My vás dnes zveme do listopadové Itálie, kterou dost možná neznáte. Nepojedeme se opalovat, ani lyžovat. Naším cílem budou gastronomické události, které se točí, mimo jiné, kolem…

Celý článek

Připravte se na příští sezónu: Nakupte praktické vánoční dárky pro kempování a karavaning

Vymýšlíte sobě i jiným tipy, co si přát či věnovat pod vánoční stromeček? Stačí napsat Ježíškovi k nám. Přejte si nebo darujte na vánoce praktický vánoční dárek z naší nabídky. Jste milovníky dobrodružného života na čtyřech kolech? Nebo vás láká dovolená v přírodě? Ať je vaše představa stan, karavan či obytňák, začněte s přípravami již…

Celý článek