Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Připravte se na příští sezónu: Nakupte praktické vánoční dárky pro kempování a karavaning

Vymýšlíte sobě i jiným tipy, co si přát či věnovat pod vánoční stromeček? Stačí napsat Ježíškovi k nám. Přejte si nebo darujte na vánoce praktický vánoční dárek z naší nabídky.

Jste milovníky dobrodružného života na čtyřech kolech? Nebo vás láká dovolená v přírodě? Ať je vaše představa stan, karavan či obytňák, začněte s přípravami již nyní.

Na dovolenou do přírody se Safefill

safefillfoto

Vyrazte na cestu s nejlehčí plynovou lahví na trhu. Unikátní propanbutanové láhve Safefill se stanou bezpečným  a pohodlným společníkem na vašem putování světem. Nechte doma zbytečné náhradní plynové lahve, stačí vám pouze jedna velmi lehká kompozitní láhev. A doplnit ji můžete kdekoliv na libovolné čerpací stanici LPG.

Cítíte tu vůni grilovaného masa?

IMG_6770-2

Ugrilovat si můžete doma, na zahradě, v přírodě. Prostě kdekoliv. LotusGrill je revoluční bezkouřový gril na dřevěné uhlí. Vyzkoušejte si grilované maso už o vánocích. Bez nepříjemného zápachu a dýmu. Grilujte zdravě na LotusGrilu, u kterého nevznikají zdraví škodlivé látky.

Přibalte si melaminové nádobí

Na cestách se počítá každé kilo navíc, které máte na zádech či v karavanu. Nabízíme vám velmi oblíbené melaminové nádobí. Talíře, misky či celé soupravy se vyznačují lehkostí. Nádobí je nerozbitné a bezpečné.

Vánoční poukaz pro všechno

darkovy-poukaz-procamping-5000

Ještě jste se nerozhodli? Připravili jsme pro vás vánoční poukazy. Záleží pouze na vás, jak velký peněžní obnos chcete věnovat.

Šťastné a veselé Vánoce a prima zážitky na cestách za dobrodružstvím vám přeje Procamping.cz.

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Evropa a jejích několik „nej“ poslouží jako bezva tipy na dovolenou – část 1

Vysvědčení jsou doma. Prázdniny začaly a s nimi čas letního cestování. A třebaže poslední dobou hodně frčí exotika, nezapomínejme na Evropu. Krásný kontinent, na kterém je vždy co prozkoumávat. Nejvyšší hora – Mt. Blanc Pokud bychom se vás v pořadu Chcete být milionářem? zeptali, jaká je nejvyšší hora Evropy, asi byste nechybovali. Je jí samozřejmě…

Celý článek

Gratulujeme vítězi v soutěži Vyhraj obytňák

výherní poukaz Vyhraj obytňák

Po dobu trvání veletrhu Caravaning Brno 2016 jste si tipovali, v kolikátém roce byla založena značka Challenger. Správnou odpovědí byl rok 1985, kdy se značka Challenger zrodila přímo v srdci francouzských vinic v údolí řeky Rhony. Soutěžit o víkend s naším obytňákem jste mohli v prostorách veletrhu u našeho stánku Procamping či prostřednictvím Facebooku Procamping….

Celý článek

Cestujete obytným autem? Život vám zpříjemní mobilní aplikace

Zvlášť cestujete-li ve vytížených letních měsících, je vhodné rezervaci kempu provést s dostatečným časovým předstihem. Dobře hodnocené kempy totiž už mohou být na poslední chvíli vyprodané. Při výběru kempu můžete samozřejmě použít internet. Stále populárnějšími se ale stávají mobilní aplikace. Ty navíc kromě klasických kempů ukážou i některé RV parky či tzv. stellplatzy (parkovací místa)….

Celý článek