Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

PROCAMPING.cz partnerem na skokových závodech FordCup 2017

Letos se PROCAMPING.cz zúčastnil a byl partnerem skokových závodů Ford Cup 2017 v Opavě – Kateřinkách.

Úspěšné vítězství

Skokové závody probíhaly od pátku 29. 09. 2017 do neděle 1. 10. 2017. Na skokových závodech jsme se dívali na soutěže různé náročnosti v různých kategoriích. Hlavní soutěží byl Skok stupně S**. Výherní cenou byl nový osobní automobil Ford Fiesta od autorizovaného partnera Ford – Auto Kora top s.r.o. Toto krásné auto vyhrál závodník Marek Klus, kterému tímto velmi gratulujeme a přejeme šťastné cestování.

Prezentace

Kromě fandění jsme se na závodech také prezentovali s jedním z našich obytných vozů Challenger. Lidé si jej mohli prohlédnout jak zvenku, tak zevnitř.

Pro všechny ještě přikládáme video, pro více informací odkaz na webové stránky Ford Cupu.

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Stánek PROCAMPING.cz během veletrhu Caravaning Brno navštíví známý televizní moderátor František Fiala. Řeč bude nejen o obytných vozech

Už jen týden zbývá do 3. listopadu, kdy se na čtyři dny změní brněnské výstaviště na výkladní skříň toho nejlepšího z oblasti karavanů, obytných vozů – a vlastně všeho pro život na cestách. Bude tu totiž probíhat veletrh Caravaning Brno. A stejně jako loni využije i letos tuto skvělou příležitost společnost Auto Kora top s.r.o., která…

Celý článek

Procamping: hlavní partner Olgy Roučkové – závodnice na čtyřkolách

S hrdostí vám oznamujeme, že se PROCAMPING stal hlavním partnerem jedné z nejlepších čtyřkolkových závodnic Olgy Roučkové. Jako velcí fanoušci života na čtyřech kolech je nám velkou ctí, že může PROCAMPING podporovat úspěšnou závodnici na čtyřkolce. Několikanásobná mistryně republiky v Cross Country vyhrála v loňském roce také Mistrovství Evropy v Maďarsku a Intercontinental Rally Afrika….