Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

S LotusGrill je grilovací sezóna neustále v plném proudu

Pokud jste nadšenci do grilování a už se nemůžete dočkat, až se za teplého letního večera posadíte na zahradě s přáteli ke kusu pěkně masitého grilovaného žvance, máme tu něco pro vás. S přenosným bezkouřovým grilem LotusGrill si můžete užívat chuť grilovaného jídla kdykoliv a kdekoliv. Jeho hlavními devizami jsou především snadná ovladatelnost a nízká hmotnost, kvalitní provedení a provoz na tužkové baterie. Žádná elektřina ani kabely.

Grilujeme kdykoliv a kdekoliv

LotusGrill je použitelný v interiéru i v exteriéru. Nízká hmotnost znamená snadnou manipulovatelnost, kvalitní materiály a důmyslná konstrukce jsou pak zárukou spolehlivosti, trvanlivosti a hlavně mimořádné chuti grilovaného jídla. Gril funguje na 4 tužkové baterie, nikde tedy nezakopáváte o kabely, ani nepotřebujete zdroj elektrické energie. LotusGrill je mimořádně skladný nejen díky svým malým rozměrům, ale také proto, že je možné jej během grilování přenášet z místa na místo.

Nepopálíte se

LotusGrill byl navržen tak, aby splňoval vysoké bezpečnostní nároky. Jeho boční strany zůstávají i během grilování vlažné a totéž platí i o nerezocelovém krytu. Pokud by tedy o něj zavadily třeba hrající se děti nebo domácí mazlíček, nemůže se nic stát. Dokonce ani tehdy, kdy se gril převrhne. Hnědé uhlí je totiž ukryto ve speciálním sítku v útrobách LotusGrillu a během grilování z něj neodlítává. S trochou rozvahy je tedy možné od něj během grilování odbíhat.

Za tři minuty je gril připravený

Žádné dlouhé rozpalování. Na LotusGrill je možné začít pokládat jídlo ke grilování během asi tří minut. Až se tedy budete příště nudit v koloně na dálnici či před mýtnou bránou, máme pro vás tip. Složte během pár vteřin LotusGrill, do centrálního sítka nasypte hnědé uhlí, aplikujte podpalovací gel a přístroj zapněte. Během několika málo minut začne vaše chuťové pohárky dráždit vůně šťavnatého grilovaného masa či zeleniny.

Snadná údržba

LotusGrill se snadno obsluhuje a ještě snadněji se čistí. Jednoduše strčte všechny jeho nerezocelové komponenty do myčky a máte vystaráno. Jednodušší už to být nemůže.

6 barevných provedení, 2 velikosti

Revoluční bezkouřový gril zaujme čiré estéty i rozené pragmatiky. Dodává se v šesti barevných provedeních a 2 velikostech. Přenáší se pak ve stylovém pouzdře, které připomíná spíše sportovní tašku. Tak co, líbí se vám?

LotusGrill k dostání na Procamping.cz

Zaujal vás unikátní LotusGrill? Líbí se vám, že dobře vypadá, skoro nic neváží a ugrilovat umí takřka cokoliv, kdekoliv a kdykoliv? Máte pocit, že už bez něj nedokážete být?

Přístroj je včetně veškerého příslušenství, náhradních dílů a spotřebního materiálu dostupný na Procamping.cz.

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Představujeme značky Outwell, Easy Camp a Katadyn. Jejich kvalitní a promyšlené produkty nyní koupíte za parádní ceny

Je skvělý pocit, když narazíte na kvalitní a trvanlivý výrobek, který přesně splní vaše očekávání. A když se navíc podaří jej koupit za výhodnou cenu, je radost o to větší. U Procamping to dobře víme. Proto jsme si pro vás na konci léta připravili atraktivní velký výprodej několika desítek produktů od tří renomovaných značek, dvou…

Celý článek

Vyhlašujeme soutěž Vyhraj obytňák

Vyhraj obytňák

Stačí málo a vyhrát můžete tak hodně. Divize Procamping.cz společnosti Auto Kora top s.r.o. vyhlašuje na veletrhu CARAVANING Brno 2016 soutěž Vyhraj obytňák. Tipněte si, ve kterém roce byla založena značka Challenger. A vyhrejte víkendový  pobyt v obytném voze značky Challenger. Pokud vám již bylo 18 let, vyplňte na stránkách Vyhraj obytňák váš e-mail, jméno…

Celý článek

FOR CARAVAN Praha 2018: Novinky ze světa karavanů a obytných automobilů

Paní zima se sice nevzdává. Prodlužující se dny a přibývající sluneční svit nám ale dávají jasně najevo, že je jaro za dveřmi. Pomoci mu můžete třeba tak, že se s rodinou či kamarády vydáte na pár dní na jih. A my vám ukážeme, jak jednoduché je z takové dovolené udělat nezapomenutelný zážitek. Potkejme se 9.-11….

Celý článek