Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Spaní dělá postel. Postel dělá matrace. Užívejte si kvalitní, certifikované matrace v obytných vozech Challenger

Spánkem člověk stráví třetinu svého života. Na to, jak kvalitní tato třetina života bude, má přitom vliv řada faktorů. Jedním z nejdůležitějších je kvalita matrace, na kterou uleháme. Špatné matrace mohou způsobit třeba bolesti zad a hlavy. A ty během dovolené určitě nechceme.

Kvalitní dovolená a nekvalitní spánek? Neslučitelné

I ty nejdobrodružnější povahy nám určitě dají za pravdu – není nic hezčího, než se po aktivně stráveném dni pořádně vyspat. Úplně stejně energičtí a plní elánu přece chceme být i zítra, pozítří…prostě po celou dovolenou. A to bez pořádného odpočinku nepůjde.

Pro kvalitní spánek je potřeba kvalitní matrace. V obytných vozech Challenger narazíte výhradně na matrace, které byly vyvinuty přímo pro obytné vozy. Jejich výroba probíhá výhradně ve Francii a podle místních norem. Díky tomu máte absolutní záruku zdravotní nezávadnosti potvrzenou i certifikátem OEKO-TEX Standard 100.

Pěna, která s vámi komunikuje

Matrace ve vozech Challenger jsou tvořeny vysoce elastickou pěnou, která se perfektně přizpůsobí tvaru vašeho těla a netlačí. Je jedno, jestli máte postavu rumunské gymnastky anebo vypadáte spíše jako vedoucí školní jídelny. Vyspíte se dorůžova.

Antibakteriální povlečení, které odpuzuje moly

O tom, jak důležité je udržovat čistotu, jsme se učili už na základní škole. V obytných vozech Challenger na vás čeká antibakteriální drelové povlečení, které navíc odpuzuje moly. V modelech Mageo a Sirius si pak můžete dokonce užívat luxusu, který nabízí termoregulační povlečení Thermocool. S ním vám bude jedno, jestli na výlet vyrážíte v srpnu anebo prosinci.

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Připravte se na příští sezónu: Nakupte praktické vánoční dárky pro kempování a karavaning

Vymýšlíte sobě i jiným tipy, co si přát či věnovat pod vánoční stromeček? Stačí napsat Ježíškovi k nám. Přejte si nebo darujte na vánoce praktický vánoční dárek z naší nabídky. Jste milovníky dobrodružného života na čtyřech kolech? Nebo vás láká dovolená v přírodě? Ať je vaše představa stan, karavan či obytňák, začněte s přípravami již…

Celý článek

Karavany a dálniční známky

Tedy ne, že by se obytným autem či karavanem nedalo vyrazit i v zimě na lyže. I tak ale platí, že hlavní sezona nezávislého cestování začíná právě nyní. Zatímco pro majitele obytných vozů zpravidla platí, že za dálnice platí jako majitelé osobních vozů, u karavanů se situace země od země různí. V Česku jen na…

Celý článek

Představujeme značky Outwell, Easy Camp a Katadyn. Jejich kvalitní a promyšlené produkty nyní koupíte za parádní ceny

Je skvělý pocit, když narazíte na kvalitní a trvanlivý výrobek, který přesně splní vaše očekávání. A když se navíc podaří jej koupit za výhodnou cenu, je radost o to větší. U Procamping to dobře víme. Proto jsme si pro vás na konci léta připravili atraktivní velký výprodej několika desítek produktů od tří renomovaných značek, dvou…

Celý článek