Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Spaní dělá postel. Postel dělá matrace. Užívejte si kvalitní, certifikované matrace v obytných vozech Challenger

Spánkem člověk stráví třetinu svého života. Na to, jak kvalitní tato třetina života bude, má přitom vliv řada faktorů. Jedním z nejdůležitějších je kvalita matrace, na kterou uleháme. Špatné matrace mohou způsobit třeba bolesti zad a hlavy. A ty během dovolené určitě nechceme.

Kvalitní dovolená a nekvalitní spánek? Neslučitelné

I ty nejdobrodružnější povahy nám určitě dají za pravdu – není nic hezčího, než se po aktivně stráveném dni pořádně vyspat. Úplně stejně energičtí a plní elánu přece chceme být i zítra, pozítří…prostě po celou dovolenou. A to bez pořádného odpočinku nepůjde.

Pro kvalitní spánek je potřeba kvalitní matrace. V obytných vozech Challenger narazíte výhradně na matrace, které byly vyvinuty přímo pro obytné vozy. Jejich výroba probíhá výhradně ve Francii a podle místních norem. Díky tomu máte absolutní záruku zdravotní nezávadnosti potvrzenou i certifikátem OEKO-TEX Standard 100.

Pěna, která s vámi komunikuje

Matrace ve vozech Challenger jsou tvořeny vysoce elastickou pěnou, která se perfektně přizpůsobí tvaru vašeho těla a netlačí. Je jedno, jestli máte postavu rumunské gymnastky anebo vypadáte spíše jako vedoucí školní jídelny. Vyspíte se dorůžova.

Antibakteriální povlečení, které odpuzuje moly

O tom, jak důležité je udržovat čistotu, jsme se učili už na základní škole. V obytných vozech Challenger na vás čeká antibakteriální drelové povlečení, které navíc odpuzuje moly. V modelech Mageo a Sirius si pak můžete dokonce užívat luxusu, který nabízí termoregulační povlečení Thermocool. S ním vám bude jedno, jestli na výlet vyrážíte v srpnu anebo prosinci.

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

XL lednice v karavanu Sterckeman: vidět není, ale mrazí jako o život

XL lednice je jednou z mnoha vychytávek, na které narazíte v karavanech Sterckeman. Své označení přitom nemá náhodou. Vyniká pořádnou porcí vnitřního prostoru a výkonu. Hlavně ale umí neskutečně dobře klamat tělem. V karavanu byste ji museli hledat. Žádná neforemná krabice Lednice vás v karavanu rozhodně nepraští do očí. Právě naopak. Je totiž plně zabudovaná…

Celý článek

Veletržní expozice PROCAMPING na veletrhu FOR CARAVAN v Praze slavila úspěch

Vstup do sezóny 2017 se značce Procamping.cz rozhodně vydařil. Veletrh FOR CARAVAN se příznivcům karavaningu a životu na čtyřech kolech líbil. Alespoň pokud můžeme soudit z velké návštěvnosti a zájmu o vystavené obytné vozy a jejich příslušenství v našem „offline eshopu“ v rámci expozice. Děkujeme všem, kteří náš stánek Procamping v Praze ve dnech 10. –…

Celý článek

Připravte se na příští sezónu: Nakupte praktické vánoční dárky pro kempování a karavaning

Vymýšlíte sobě i jiným tipy, co si přát či věnovat pod vánoční stromeček? Stačí napsat Ježíškovi k nám. Přejte si nebo darujte na vánoce praktický vánoční dárek z naší nabídky. Jste milovníky dobrodružného života na čtyřech kolech? Nebo vás láká dovolená v přírodě? Ať je vaše představa stan, karavan či obytňák, začněte s přípravami již…

Celý článek