Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Spaní dělá postel. Postel dělá matrace. Užívejte si kvalitní, certifikované matrace v obytných vozech Challenger

Spánkem člověk stráví třetinu svého života. Na to, jak kvalitní tato třetina života bude, má přitom vliv řada faktorů. Jedním z nejdůležitějších je kvalita matrace, na kterou uleháme. Špatné matrace mohou způsobit třeba bolesti zad a hlavy. A ty během dovolené určitě nechceme.

Kvalitní dovolená a nekvalitní spánek? Neslučitelné

I ty nejdobrodružnější povahy nám určitě dají za pravdu – není nic hezčího, než se po aktivně stráveném dni pořádně vyspat. Úplně stejně energičtí a plní elánu přece chceme být i zítra, pozítří…prostě po celou dovolenou. A to bez pořádného odpočinku nepůjde.

Pro kvalitní spánek je potřeba kvalitní matrace. V obytných vozech Challenger narazíte výhradně na matrace, které byly vyvinuty přímo pro obytné vozy. Jejich výroba probíhá výhradně ve Francii a podle místních norem. Díky tomu máte absolutní záruku zdravotní nezávadnosti potvrzenou i certifikátem OEKO-TEX Standard 100.

Pěna, která s vámi komunikuje

Matrace ve vozech Challenger jsou tvořeny vysoce elastickou pěnou, která se perfektně přizpůsobí tvaru vašeho těla a netlačí. Je jedno, jestli máte postavu rumunské gymnastky anebo vypadáte spíše jako vedoucí školní jídelny. Vyspíte se dorůžova.

Antibakteriální povlečení, které odpuzuje moly

O tom, jak důležité je udržovat čistotu, jsme se učili už na základní škole. V obytných vozech Challenger na vás čeká antibakteriální drelové povlečení, které navíc odpuzuje moly. V modelech Mageo a Sirius si pak můžete dokonce užívat luxusu, který nabízí termoregulační povlečení Thermocool. S ním vám bude jedno, jestli na výlet vyrážíte v srpnu anebo prosinci.

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Na co si dát pozor při řízení obytného auta?

Všechno je jednou poprvé a učený z nebe nespadl. Řízení obytného vozu rozhodně není žádná věda. Přesto existuje pár drobností, na které by si měl člověk dát pozor. Jako v dodávce Po usednutí do obytného auta si budete připadat jako v dodávce. Že je něco jinak, zjistíte až při pohledu dozadu. Ostatně není se co…

Celý článek

Caravan Salon Düsseldorf představil nejnovější generace karavanů a obytných vozů

Milujeme karavany, obytné vozy a vše co k nim patří. Proto jsme v žádném případě nemohli chybět na největším světovém veletrhu obytných vozů a karavanů Caravan Salon, který se konal od 28. srpna do 6. září v Düsseldorfu. Caravan Salon Düsseldorf je největší přehlídkou průmyslových inovací a nabízí kompletní přehled karavaningového trhu a všeho, co…

Celý článek