Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

V Africe na Merzouga Rally zažila Ollie peklo na zemi

Ollie má za sebou další těžkou zkušenost. Merzouga Rally je jednou z afrických a jihoamerických dálkových soutěží. Ollie startovala v kategrii QUAD v celé hystorii jako první závodnice z České republiky a Procamping jí držel na této rally palce. „Ověřila jsem si, kde se nacházejí mé hranice“, vyjádřila se Ollie po úspěšném projetí cílovou páskou.

Ve znamení písku a teplot přes 40 °C

Možnost odstartovat vedle prakticky celé dakarské motocyklové/Quadové špičky byla pro Ollie velmi motivující. Hlavní roli v marocké rally sehrál písek v mnoha podobách a to vše při teplotách přesahujících 40 °C. Nebojácná Ollie se však dokázala s písečnými dunami a pistami poprat. I přes nebezpečně vyhlížející pád přes řidítka, ze kterého si přivezla pohmožděné žebra, bok, loket a prokousnutý ret, se naší bojovnici podařilo projet cílem jako čtrnáctá. Nutno podotknout, že toto náročné africké dobrodružství nezvládla dojet do cíle téměř čtvrtina závodníků.

Tým Procamping Ollie Roučkové gratuluje k úspěšnému zdolání závodu a přeje mnoho bezpečných a vítězných kilometrů na čtyřech kolech.

Zdroj: Afriquiamerzougarally.com

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Tipy na dárky

Čas vánoční se kvapem blíží a každý už opravdu začíná přemýšlet, co pořídit své rodině a přátelům na Vánoce. Pro ty, kteří si připadají bezradní, jsme připravili těchto pár tipů, které Vás mohou inspirovat.   Bambusové nádobí Bambusové nádobí je šetrné k přírodě a jeho výroba je ekologická. Báječně se hodí na kempování i na pikniky,…

Celý článek

Caravan Salon Düsseldorf představil nejnovější generace karavanů a obytných vozů

Milujeme karavany, obytné vozy a vše co k nim patří. Proto jsme v žádném případě nemohli chybět na největším světovém veletrhu obytných vozů a karavanů Caravan Salon, který se konal od 28. srpna do 6. září v Düsseldorfu. Caravan Salon Düsseldorf je největší přehlídkou průmyslových inovací a nabízí kompletní přehled karavaningového trhu a všeho, co…

Celý článek