Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

V Africe na Merzouga Rally zažila Ollie peklo na zemi

Ollie má za sebou další těžkou zkušenost. Merzouga Rally je jednou z afrických a jihoamerických dálkových soutěží. Ollie startovala v kategrii QUAD v celé hystorii jako první závodnice z České republiky a Procamping jí držel na této rally palce. „Ověřila jsem si, kde se nacházejí mé hranice“, vyjádřila se Ollie po úspěšném projetí cílovou páskou.

Ve znamení písku a teplot přes 40 °C

Možnost odstartovat vedle prakticky celé dakarské motocyklové/Quadové špičky byla pro Ollie velmi motivující. Hlavní roli v marocké rally sehrál písek v mnoha podobách a to vše při teplotách přesahujících 40 °C. Nebojácná Ollie se však dokázala s písečnými dunami a pistami poprat. I přes nebezpečně vyhlížející pád přes řidítka, ze kterého si přivezla pohmožděné žebra, bok, loket a prokousnutý ret, se naší bojovnici podařilo projet cílem jako čtrnáctá. Nutno podotknout, že toto náročné africké dobrodružství nezvládla dojet do cíle téměř čtvrtina závodníků.

Tým Procamping Ollie Roučkové gratuluje k úspěšnému zdolání závodu a přeje mnoho bezpečných a vítězných kilometrů na čtyřech kolech.

Zdroj: Afriquiamerzougarally.com

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Evropa a jejích několik „nej“ poslouží jako bezva tipy na dovolenou – část 2

Pokud právě plánujete dovolenou, můžete vsadit buď na osvědčené (ale zároveň trochu vyšlapané) klasiky jako Chorvatsko či Itálie. Anebo se třeba nechat inspirovat tipy, které pro vás máme v následujícím článku. Po nejvyšší hoře a nejvyšší aktivní sopce, které jsem již navštívili, se dnes vypravíme k nejhlubšímu jezeru Evropy a také v největšímu alpskému ledovci….

Celý článek

Alkovny, polointegrované, integrované, vany aneb jak rozumět dělení obytných vozů

Pro nezávislým cestováním nepolíbené mohou všechny obytné vozy vypadat na výsost stejně. Ve skutečnosti jich ale existuje několik tipů. Každá skupina má své přednosti, ale také nevýhody. Alkovna neboli výklenek Před časem k nám přišel mladý muž s požadavkem, že by si rád na dovolenou vypůjčil obytný vůz. Při výběru vhodného typu přišla řeč na…

Celý článek

Děkujeme všem návštěvníkům stánku Procamping na veletrhu Caravaning v Brně

Vlastně těch pár dní 3.-6. listopadu 2016, kdy probíhal veletrh CARAVANING Brno 2016, uteklo velmi rychle. A díky vám všem fanouškům karavaningu jsme si čas s vámi velmi užili. Stánek Procamping.cz navštívilo v Brně několik stovek fandů kempování a pohodového života na čtyřech kolech. U našich obytných vozů Challenger i Sterckeman jsme se na veletrhu potkávali s…

Celý článek