Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

XL lednice v karavanu Sterckeman: vidět není, ale mrazí jako o život

XL lednice je jednou z mnoha vychytávek, na které narazíte v karavanech Sterckeman. Své označení přitom nemá náhodou. Vyniká pořádnou porcí vnitřního prostoru a výkonu. Hlavně ale umí neskutečně dobře klamat tělem. V karavanu byste ji museli hledat.

Žádná neforemná krabice

Lednice vás v karavanu rozhodně nepraští do očí. Právě naopak. Je totiž plně zabudovaná do jednoho ze šuplíků na kuchyňské lince. Elegantní a vysoce praktické, co myslíte?

Množství praktických přepážek a přihrádek

XL lednice má kapacitu 150 l (mrazák 19 l) a je prakticky rozdělená pomocí přemístitelných přepážek a přihrádek. Ty umožňují snadný přístup a orientaci v ní. Bonusem jsou pak tři držáky na lahve. Vaše pití tak bude vždy uloženo ve správné teplotě. V lednici se dále nachází separátní košík na zeleninu, tác na maso, přihrádka na vajíčka…no prostě uložíte zde, co hrdlo ráčí.

Mimořádný chladicí účinek a nízká spotřeba energie

XL lednice umí vychladit vnitřní prostor z 15 °C na 0 °C během pouhých 15 minut. Je navíc odolná vůči opakovanému otevírání a zavírání. Chladicí výkon přitom výrobce garantuje až do doby, kdy venkovní teplota překročí 43 °C. A ani poté lednici nedojde dech. Tomu všemu navíc sekunduje nízká spotřeba energie. Mimo jiné i díky speciální izolaci Isotherm splňuje lednice nároky energetické třídy A+.

Pohánění pomocí autobaterie či přídavné baterie

XL lednice využívá dvou zdrojů energie. Napájena může být buď z autobaterie či pomocí přídavné baterie. Během krátkých přestávek (do 3 hodin), kdy zůstává karavan připojen k automobilu, nemusíte dělat vůbec nic. Lednici napájí autobaterie. Pokud se rozhodnete pro delší přestávku, přídavná baterie zajistí, že vaše jídlo a pití zůstanou stále svěží.

 

 

 

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Kempování „na divoko“ je nezávislým cestováním na druhou. Existuje ale řada omezení

Po starém kontinentě je rozeseto několik tisíc kempů, ve kterých najdou nezávislí cestovatelé své dovolenkové útočiště. Alternativou je tzv. kempování „na divoko“, tedy ve volné přírodě mimo ubytovací zařízení. Přináší ještě větší pocit svobody a snad i jakési sounáležitosti s přírodou. Pokud se ale pro něj rozhodneme, je třeba vzít v potaz řadu omezení. „Divočina“…

Celý článek

Potkejte se s PROCAMPING.cz na veletrhu Caravaning Brno 2016

Všichni milovníci karavanů a obytných automobilů se již těší do Brna. Veletrh Caravaning Brno se řadí mezi nejvýznamnější akce svého druhu nejen v České republice, ale také ve střední a východní  Evropě. V rámci své divize PROCAMPING představí společnost Auto Kora top s.r.o opět své karavany Sterckeman a obytné vozy Challenger. Představíme i své nové projekty. Zveme vás do…

Celý článek

Veletržní expozice PROCAMPING na veletrhu FOR CARAVAN v Praze slavila úspěch

Vstup do sezóny 2017 se značce Procamping.cz rozhodně vydařil. Veletrh FOR CARAVAN se příznivcům karavaningu a životu na čtyřech kolech líbil. Alespoň pokud můžeme soudit z velké návštěvnosti a zájmu o vystavené obytné vozy a jejich příslušenství v našem „offline eshopu“ v rámci expozice. Děkujeme všem, kteří náš stánek Procamping v Praze ve dnech 10. –…

Celý článek