Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

XL lednice v karavanu Sterckeman: vidět není, ale mrazí jako o život

XL lednice je jednou z mnoha vychytávek, na které narazíte v karavanech Sterckeman. Své označení přitom nemá náhodou. Vyniká pořádnou porcí vnitřního prostoru a výkonu. Hlavně ale umí neskutečně dobře klamat tělem. V karavanu byste ji museli hledat.

Žádná neforemná krabice

Lednice vás v karavanu rozhodně nepraští do očí. Právě naopak. Je totiž plně zabudovaná do jednoho ze šuplíků na kuchyňské lince. Elegantní a vysoce praktické, co myslíte?

Množství praktických přepážek a přihrádek

XL lednice má kapacitu 150 l (mrazák 19 l) a je prakticky rozdělená pomocí přemístitelných přepážek a přihrádek. Ty umožňují snadný přístup a orientaci v ní. Bonusem jsou pak tři držáky na lahve. Vaše pití tak bude vždy uloženo ve správné teplotě. V lednici se dále nachází separátní košík na zeleninu, tác na maso, přihrádka na vajíčka…no prostě uložíte zde, co hrdlo ráčí.

Mimořádný chladicí účinek a nízká spotřeba energie

XL lednice umí vychladit vnitřní prostor z 15 °C na 0 °C během pouhých 15 minut. Je navíc odolná vůči opakovanému otevírání a zavírání. Chladicí výkon přitom výrobce garantuje až do doby, kdy venkovní teplota překročí 43 °C. A ani poté lednici nedojde dech. Tomu všemu navíc sekunduje nízká spotřeba energie. Mimo jiné i díky speciální izolaci Isotherm splňuje lednice nároky energetické třídy A+.

Pohánění pomocí autobaterie či přídavné baterie

XL lednice využívá dvou zdrojů energie. Napájena může být buď z autobaterie či pomocí přídavné baterie. Během krátkých přestávek (do 3 hodin), kdy zůstává karavan připojen k automobilu, nemusíte dělat vůbec nic. Lednici napájí autobaterie. Pokud se rozhodnete pro delší přestávku, přídavná baterie zajistí, že vaše jídlo a pití zůstanou stále svěží.

 

 

 

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

PROCAMPINGshop.cz rozšiřuje sortiment o kempingové vybavení

PROCAMPINGshop.cz rozšiřuje sortiment o kempingové vybavení od renomovaných značek Outwell, EasyCamp a Gimex s neuvěřitelným poměrem ceny a kvality. Připravili jsme pro Vás ukázky produktů, které již nyní můžete objednat v našem e-shopu za výhodné ceny. Kempingové nádobí Nedostatek úložného prostoru nebo rozbité nádobí už Vás děsit nemusí. Máme pro Vás nové sady z kvalitních materiálů….

Celý článek

Koupelnu v obytňácích Challenger si užije celá rodina

V koupelně Challengeru na vás čeká řada praktických, technických a designových vymožeností. Soukromí dodá oddělená koupelna a pevné sprchové příčky. K čistotě a trvanlivosti pak přispějí třeba dvě zátky ve sprchovém koutě pro rychlejší odtok. Spoustě nepříjemností pak předejdou také praktické držáky a madla. Soukromí bez kompromisů Jeden slavný americký bavič kdysi řekl, že se…

Celý článek

S LotusGrill je grilovací sezóna neustále v plném proudu

Pokud jste nadšenci do grilování a už se nemůžete dočkat, až se za teplého letního večera posadíte na zahradě s přáteli ke kusu pěkně masitého grilovaného žvance, máme tu něco pro vás. S přenosným bezkouřovým grilem LotusGrill si můžete užívat chuť grilovaného jídla kdykoliv a kdekoliv. Jeho hlavními devizami jsou především snadná ovladatelnost a nízká…

Celý článek