Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

XL lednice v karavanu Sterckeman: vidět není, ale mrazí jako o život

XL lednice je jednou z mnoha vychytávek, na které narazíte v karavanech Sterckeman. Své označení přitom nemá náhodou. Vyniká pořádnou porcí vnitřního prostoru a výkonu. Hlavně ale umí neskutečně dobře klamat tělem. V karavanu byste ji museli hledat.

Žádná neforemná krabice

Lednice vás v karavanu rozhodně nepraští do očí. Právě naopak. Je totiž plně zabudovaná do jednoho ze šuplíků na kuchyňské lince. Elegantní a vysoce praktické, co myslíte?

Množství praktických přepážek a přihrádek

XL lednice má kapacitu 150 l (mrazák 19 l) a je prakticky rozdělená pomocí přemístitelných přepážek a přihrádek. Ty umožňují snadný přístup a orientaci v ní. Bonusem jsou pak tři držáky na lahve. Vaše pití tak bude vždy uloženo ve správné teplotě. V lednici se dále nachází separátní košík na zeleninu, tác na maso, přihrádka na vajíčka…no prostě uložíte zde, co hrdlo ráčí.

Mimořádný chladicí účinek a nízká spotřeba energie

XL lednice umí vychladit vnitřní prostor z 15 °C na 0 °C během pouhých 15 minut. Je navíc odolná vůči opakovanému otevírání a zavírání. Chladicí výkon přitom výrobce garantuje až do doby, kdy venkovní teplota překročí 43 °C. A ani poté lednici nedojde dech. Tomu všemu navíc sekunduje nízká spotřeba energie. Mimo jiné i díky speciální izolaci Isotherm splňuje lednice nároky energetické třídy A+.

Pohánění pomocí autobaterie či přídavné baterie

XL lednice využívá dvou zdrojů energie. Napájena může být buď z autobaterie či pomocí přídavné baterie. Během krátkých přestávek (do 3 hodin), kdy zůstává karavan připojen k automobilu, nemusíte dělat vůbec nic. Lednici napájí autobaterie. Pokud se rozhodnete pro delší přestávku, přídavná baterie zajistí, že vaše jídlo a pití zůstanou stále svěží.

 

 

 

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

Vhodný bezpečnostní detektor vás ochrání před požárem i otravou zplodinami

Neposkvrněná příroda, čistý vzduch, tyrkysové moře, ledovci pokrytí alpští velikáni…Všichni si ideální dovolenou představujeme jinak. Pro každého z nás nicméně jde o krátké a zasloužené období, kdy můžeme vypnout a soustředit se jen sami na sebe. Bohužel však platí, že strýček příhoda nikdy nelení a že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Proto je…

Celý článek

Caravan Show Bratislava 2018: Veletržní turné PROCAMPING.cz pokračuje

FOR CARAVAN patří mezi již tradiční akce, které dávají nahlédnout pod pokličku obytným vozům a karavanům. Tisíce návštěvníků, kteří na PVA Expo Praha zavítali mezi 9. a 13. březnem 2018, pak měli u našeho stánku příležitost seznámit se i s celou řadou dalších produktů, které při karavaningu přijdou vhod – s grily, nosiči kol, outdoorovým vybavením…

Celý článek