Vítejte v Procampingu! Rychlý kontakt

Zajeli jsme se podívat na novou kolekci Outwell. Příští rok se máte na co těšit

Na konci letošního srpna jsme si udělali malý výlet do Dánska, kde sídlí společnost Oase Outdoors. Tato firma má na starosti značky Easy camp, Outwell a Robens a vždy na konci sezóny představuje prodejcům všechny novinky, které chystá na příští rok.

Nás samozřejmě nejvíce zajímalo vybavení a stany Outwell. Na českém trhu se totiž stává velmi oblíbenou značkou a my se na ni v budoucnu budeme určitě chtít ještě více specializovat.

Celou naši cestu si vzal na starost Marek Klíma, který má v Oase Outdoors pod palcem český trh a musím přiznat, že vše naplánoval opravdu s maximální efektivitou. Ve čtvrtek dopoledne přílet do Billundu, kde společnost sídlí a hned druhý den odpoledne návrat domů. Vše skvěle připraveno bez zbytečného zdržování (což je jak jsme později zjistili zcela běžný dánský přístup k práci).

Brzy ráno se tedy všichni setkáváme v Praze na letišti, prohodíme pár vtípků o tom kdo musel dříve vstávat a pak ještě hodinku dospáváme v letadle při cestě do Frankfurtu. Tam nás čeká obrovská káva a další letadlo, které už nás přepravuje přímo do dánského Billundu.

Na letišti v Billundu si půjčujeme auto a pomalou jízdou (v Dánsku je totiž nejnižší pokuta za dopravní přestupek 500 euro) se přesouváme do sídla společnosti Oase Outdoors. Vše stihneme ještě před obědem a ve firmě se s námi všichni velmi srdečně vítají. Přesouváme se k pracovnímu stolu u kterého na nás čeká velká konev kávy, česká vlajka s uvítacím vzkazem a pouštíme se konečně do práce.

U stanů se můžete těšit na velmi pozitivní změny

Jako první jsou na řadě stany. S katalogem v ruce projíždíme kompletní nabídku na rok 2019. Všechny modely jsou zde navíc skutečně postaveny, takže si stany můžeme reálně prohlédnout a “osahat”. Celý Oase Outdoors má haly o rozloze několika fotbalových hřišť, kde je veškeré zboží vystaveno. Zvláště u stanů je opravdu neocenitelné vidět je rozložené naživo.

Co nás opravdu potěšilo je to, že Outwell se v rámci stanů posouvá neskutečně dopředu a opravdu reaguje na přání zákazníků. Těšit se tedy můžete na zjednodušení celé nabídky. Velký důraz je kladen na efektivní využití prostoru, výhled ze stanu, větrání a stínění tak abyste měli maximální pohodlí.

Nejsilnější modely pak budou nafukovací stany, které zažívají celosvětově veliký boom. Je ale myšleno  i na klasické příznivce “tyček“, protože u většiny modelů máte možnost zvolit si z obou variant. Samozřejmostí jsou pak moderní lehké materiály, posun v odolnosti proti dešti a univerzálnost všech dílů. Schopnost dodat co nejrychleji potřebné náhradní díly při závadě (ideálně přímo na vaši dovolenou) je totiž pro Outwell také jednou z hlavních priorit.

 

Důraz na maximální pohodlí při spánku

Po rychlém obědu se přesouváme k příslušenství a začínáme další stěžejní kategorií, kterou jsou spacáky, matrace a karimatky. I tady se můžeme těšit na několik nových modelů. Na největší skok se můžete příští rok těšit u matrací, kde Outwell přichází s novými revolučními “vrstvami”, které posouvají spaní na matraci úplně na jiný level než jsme byli zvyklí doteď. Víc zatím nemůžeme prozradit, ale jakmile dorazí tyto modely k nám, můžete se těšit na důkladnou recenzi. 

Poslední kategorií, která dělá kempování kempováním, byl pak kempingový nábytek. I tady se můžeme těšit na nové řady a nové materiály. Ať už to budou kompaktní skládací sety, prémiové záležitosti tak i třeba luxusní nafukovací pohovky, které vám udělají ze stanu luxusní “obýváček”.

Na celé kolekci 2019 (a to od stanů až po příslušenství) je pak hodně znát spolupráce s profesionálními designery. Těšit se můžete na opravdu čistý design, stylové barevné kombinace, které k sobě perfektně sedí. Takže ať už zkombinujete jakékoliv vybavení, vše se k sobě krásně hodí a váš kempingový příbytek bude vypadat útulně a velmi stylově.

 

 

Po projití kompletní nabídky stíháme ještě malou exkurzi po firmě abychom si prohlédli jak funguje servis nebo například testování odolnosti stanů proti větru a dešti.

Večer už se pak přesouváme do přímořského městečka Vejle, kde jsme ubytovaní a vyrážíme si užít trochu dánského nočního života.

Vracíme se domů, ale nová kolekce už brzy poputuje za námi 😉

Druhý den vstáváme relativně brzy cestou na letiště ještě stihneme navštívit vikingské muzeum v městečku Jelling, které je pro všechny Dány jakýmsi mýtickým místem. Musíme říct, že tohle je naprostá povinnost pro všechny fanoušky vikingů. Pak už nás jen čeká celodenní přesun zpátky na základnu do Valašského Meziříčí.

Teď už zbývá jen počkat na novou sezónu až budeme moci všechny novinky představit i vám. Zatím vám můžeme slíbit, že se máte opravdu na co těšit.

Sdílejte článek:

Podobné příspěvky

S LotusGrill je grilovací sezóna neustále v plném proudu

Pokud jste nadšenci do grilování a už se nemůžete dočkat, až se za teplého letního večera posadíte na zahradě s přáteli ke kusu pěkně masitého grilovaného žvance, máme tu něco pro vás. S přenosným bezkouřovým grilem LotusGrill si můžete užívat chuť grilovaného jídla kdykoliv a kdekoliv. Jeho hlavními devizami jsou především snadná ovladatelnost a nízká…

Celý článek

Listí sice padá. Karavan ale na odstavné parkoviště nepatří

Hlavní sezónou je mezi karavanisty léto. Na tom jen těžko někdo něco změní. Rozhodně ale neplatí, že bychom své obytné miláčky měli úderem prvních přízemních mrazíků odstavit. Mají nám totiž co nabídnout celoročně. Některé kempy jsou v provozu celoročně V České republice i v zahraničí je řada kempů, které jsou otevřené celoročně. Pokud vás tedy…

Celý článek